Sędzia/Judge: Wojciech Burski (PL)

BOG:

I – ZEUS z Halikarnasu (p.)

II – s.i.

III – b.i.

IV – w.węg.k.

 

Quinnver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL (s.i.) – BIS II Veteran

 

Pointer

PSY/DOGS

Klasa otwarta – Open Class

1672 – Boruta Aleksandra –

Klasa championów – Champion Class

1673 – ZEUS z Halikarnasu – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB, BOG1

 

Seter angielski – English Setter

PSY/DOGS

Klasamłodszych szczeniąt – Minor Pyppy Class

1674 – Berny Grzegorz

SUKI/BITCHES

Klasa młodzież – Junior Class

1675 – LAUREL LAVA Ravandlil – dosk1., CAJC, Junior Winner, Best Junior, BOB

 

Seter irlandzki – Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

1676 – SENTIMENTAL LOVER z Arislandu –

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1677 – SPECIAL BIG BOY Madra Rua –

Klasa otwarta – Open Class

1678 – MOZIL Madra Rua –

1679 – ROZMARYN Bajkowe Rudzielce – dosk.2

1680 – TANGO Rysi Wykrot –

Klasa championów – Champion Class

1681 – DELGADO Rysi Wykrot –

1682 – Lanascol SMOKE AND MIRRORS –

1683 – SHADOW NIGHT Mahagonii –

Klasa weteranów – Veteran Class

1684 – Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL – dosk.1, Najlepszy Weteran

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1685 – Panfil Jacek

1686 – XAYA of The Frison Field – dosk.1, CAJC

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1687 – SUSPECTING THE DESTINY Madra Rua –

Klasa otwarta – Open Class

1688 – Double Dream Lovesett GLAMOUR STAR –

1689 – IMAGINE Madra Rua –

1690 –

1691 – Korenkieiwcz Izabela –

Klasa championów – Champion Class

1692 – Oakdene MINI ONE –

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red & White Setter

PSY/DOGS

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Pyppy Class

1693 – Glinka-Glowacka Aleksandra –

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1694 – HARDROCK Under-Sett –

Klasa młodzieży – Junior Class

1695 – EXCLUSIVE Beczka Śmiechu –

Klasa weteranów – Veteran Class

1696 – ASTI z Ojcowskiej Doliny –

SUKI/BITCHES

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1697 – GUINNESS GRACE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB

1698 – Michaliszyn Irena –

Klasa weteranów – Veteran Class

1699 –  ARNICA MONTANA Maniana Garden – dosk.1, Najlepszy Weteran