Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński (PL)

BOG:

I –  TOMMY HILFIGER of Glory-Red (s.i.)

II –  VICTOR’S VERY VALENTINO Simarilion (s.a.)

III –  Slavinja SZABORA (w.w.k.)

IV – Barsony Locura (w.węg.k.)

 

Lofty DIVINE IMPERIALSETTER – BIS MINOR PUPPY IV

Quinniver’s OLD TIME’ROCK’N’ROLL – BIS Veteran

alt

fot.Anna Aleksandra Tracz

 

Pointer

PSY/DOGS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1383 – GERALD z Karczewskiej Zagrody

 

Seter angielski – English Setter

PSY/DOGS

Klasa championów – Champion Class

1384 –  VICTOR’S VERY VALENTINO Simarilion – dosk., CAC, CACIB, Zw, BOB, BOG2

 

Seter irlandzki – Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

1385 – DIONIZOS Rude Ziółko

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1386 – I`M CJ SZMARAGD Madra Rua – ex. 1 CAC

1387 –  Imperialsetter CHEESE CAKE MUFFIN – ex.2

1388 –  TORMEY z Orszaku Chrobrego – nb

Klasa użytkowa – Working Class

1389 –  ERNEST ENTHISIAST Everdene –

Klasa championów – Champion Class

1390 – ESSENTIAL KILLING Lofty – ex.3

1391 – ROYAL DREAM Imperialsetter – ex. 2, res. CACIB

1392 – TOMMY HILFIGER of Glory-Red –  dosk.1, CAC, CACIB, Zw, BOB, BOG1

1393 – TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu – dyskwalifikacja

Klasa weteranów – Veteran Class

1394 –  Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL – dosk.1, Best Veteran

SUKI/BITCHES

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

1395 –  DIVINE IMPERIALSETTER Lofty – vp. 1 BOB Minor Puppy, BIS Minor Pupy IV

Klasa młodzieży – Junior Class

1396 – ARISA Chocolate Rust – bdb 2

1397 – DRACENA Rude Ziółko – ex. 1 CACJ

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1398 –  CHERRY MUFFIN Imperialsetter – ex. 1, CAC, CACIB, NDSwR, BOS

1399 –  Oakdene NOT FOR EXPORT –

1400 –  RUNIANKA Bajkowe Rudzielce – 

Klasa otwarta – Open Class

1401 – BREZYLKA Rude Ziółko –

1402 –  KINGDOM OF LOVE All Irish Gold – 

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red&White Setter

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1403 – Cornadore AVOCA – ex.1, CACJ, BOB Junior, BOB

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1404 –  DREAM BELIEVER Kochanej Emilki – v.p.1, BOB Puppy

Klasa otwarta – Open Class

1405 – BONO LEGEND Tristhanti –

1406 –  VEYRON Black Ivy – 

Klasa użytkowa – Working Class

1407 –  Taransay ALEXANDER – dosk.1, CAC

Klasa championów – Champion Class

1408 – CELTIC FROST Kochanej Emilki –

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1409 –  DREAM STAR Kochanej Emilki – v.p.1

Klasa championów – Champion Class

1410 –  CELTIC BLACKENED Kochanej Emilki –  dosk.1, CAC, CACIB, BOB