Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny (PL)

BOG:

I – SPECIAL SURPRISE z Arislandu (s.i.)

II – DOC N CAMELOT’S HEAVEN CAN WAIT (w.w.)

III –

IV – LULLABY Black Ivy (s.s.g.)

 

DESPERADO Lofty (s.i.) – BIS Veteran

DEFACTO Lofty (s.i.) – BIS IV Minor Puppy

Shadow Dog Kennel – Best Breeding Group II

Pointer

SUKI/BITCHES

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1604 – GAROTTA z Karczewskiej Zagrody –

Klasa otwarta – Open Class

1605 – FANTASTIKA z Karczewskiej Zagrody –

 

Seter angielski – English Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

1606 – Ballykissangels O’NEILL D. – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., NJ, CRUFTS Qualification’17

Klasa weteranów – Veteran Class

1607Wysocka-Mincewicz Marta

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1608 – LAUREL LAVA Ravandlil –

1609 – PRINCESS PRIDE Follow Your Heart –

Klasa otwarta – Open Class

1610 – BLUE NIGHT BALERINA Venatriset – ?

1611 – DUMA ORSZAKU z Ziemi Łowickiej –

Klasa championów – Champion Class

1612Wysocka-Mincewicz Marta

1613 – PASJA z Orszaku Chrobrego –

1614 – Sheradin’s Star BUSHMILLS –

 

Seter irlandzki – Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

1615 – DEFACTO Lofty – w.o.1, NMŁSZwR

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1616 – CK FROM 5TH AVENUE Amberin – nb

Klasa młodzieży – Junior Class

1617 – SPECIAL BIG BOY Madra Rua – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., NJ, CRUFTS Qualification’17

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1618 – I’M CJ SZMARAGD Madra Rua –

1619 – MONSUN z Orszaku Chrobrego –

1620 – SPECIAL SURPRISE z Arislandu – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, CRUFTS Qualification’17, BOB, BOG1

Klasa otwarta – Open Class

1621 –  PRESIDENT LINCOLN z Arislandu  – dosk.1, CWC

1622 – ROYAL DREAM z Palety Mahoniu – ?

1623 – TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arislandu – dosk.2

Klasa championów – Champion Class

1624 – Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL -dosk.1, CWC, resCACIB

1625 – TRAMPERUS AIR FORCE KINCOBRA z Arislandu –

Klasa weteranów – Veteran Class

1626 – DESPERADO Lofty – dosk.1, Najlepszy Weteran

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1627 – Panfil Jacek

Klasa młodzieży – Junior Class

1628 – Żukowska Katarzyna –

1629 – SUSPECTING THE DESTINY Madra Rua – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., CRUFTS Qualification’17

1630 – XAYA of The Frison Field –

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1631 – IMAGINE Madra Rua –

1632 – Andrzejewska Dorota

1633 – RUNIANKA Bajkowe Rudzielce –

1634 – TULLIA z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CWC

Klasa otwarta – Open Class

1635 – GARDENSETT GLEN CLOSE z Arislandu – dosk.1, CWC, CACIB, CRUFTS Qualification’17

1636 – ROYAL FABLE z Palety Mahoniu –

1637 – UNITED IN HOPE of Glory Red  – dosk.2, res.CACIB

Klasa championów – Champion Class

1638 – FATAMORGANA Lofty –

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red&White Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

1639 – ROLLING STONE JUNIOR Shadow Dog – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., CRUFTS Qualification’17, NJ

Klasa otwarta – Open Class

1640 – FERGUS FOREVER AND EVER Shadow Dog – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa użytkowa – Working Class

1641 – SIMPLY GORGEOUS Shadow Dog – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, CRUFTS Qualification’17, BOB

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1642 – NUALA SMUDGE Shadow Dog – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., CRUFTS Qualification’17, BOS

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1643 – DREAM WARRIOR Kochanej Emilki – w.o.1, NSZwR

Klasa młodzieży – Junior Class

1644 – JASPER Black Ivy – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., NJ, CRUFTS Qualification’17

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1645 – VEYRON Black Ivy – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa otwarta – Open Class

1646 – BEST JAZZ from Setamber – dosk.1, CWC, CACIB, CRUFTS Qualification’17, BOS

1647 – CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki – dosk.2

Klasa championów – Champion Class

1648 – ANGEL Natolińskie Wzgórza –

Klasa weteranów – Veteran Class

1649 – Liric NONE SO SPECIAL – dosk.1, Najlepszy Weteran

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1650 – DREAM CHASER Kochanej Emilki – w.o.1

Klasa młodzieży – Junior Class

1651 – VOLCANO OF PASSION Setamber – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., CRUFTS Qualification’17

Klasa użytkowa – Working Class

1652 – BEST COFFEE from Setamber – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa championów – Champion Class

1653 – LULLABY Black Ivy – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, CRUFTS Qualification’17, BOB, BOG4