Sędzia/Judge: Jimmy Hogan (IR)

BOG:

I – Passion Fild PAY NO MIND (s.s.g.), BIS3

II – EVENFLOW FEVER Dimonds & Rust (s.i.)

III – w.h.

IV – w.n.sz.

alt

fot. M.Barczentewicz-Kus

 

Pointer

PSY/DOGS

Klasa otwarta – Open Class

2150 – APOLLO z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1408 – MAJA z Halikarnasu – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., Best Junior

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1409 – Karczewska Magda –

Klasa otwarta – Open Class

1410 – Maniewski Tomasz –

1411 – Karczewska Magda –

 

Seter angielski – English Setter

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1412 –  PRINCES PRIDE  Follow Your Heart –

Klasa otwarta – Open Class

1413 – DUMA ORSZAKU z Ziemi Łowieckiej – dosk.1, CWC

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red&White Setter

SUKI/BITCHES

Klasa championów – Champion Class

1414 – FAME from Silven’s Lodge –

 

Seter irlandzki – Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1415 – ADDICTED TO YOU Irish Devils –

1416 – AT THE TOP OF THE WORLD Irish Devils –

Klasa młodzieży – Junior Class

1417 – LEGENDARY PARATROOPER Amber Wind – dosk.1, CAJC, Zw.Mł.

1418 Schultz Tatjana –

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1419 – MONSUN z Orszaku Chrobrego – dosk.1,CWC

1420 – PROMINENT from Crawford Land –

1421 – TORMEY z Orszaku Chrobrego – dosk.2

Klasa otwarta – Open Class

1422 – DRACARYS Amber Wind –

1423 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop –

1424 – Seterday IGOR – 

1426 – Copper’s MAGIC MASTER –

Klasa użytkowa – Working Class

1427 – Neiven AMOR’S ARROW –

Klasa championów – Champion Class

1428 – Cordarragh PICASSO –

1429 – SALFORD WIZARD z Arislandu –

1430 – VILSON GARDSAOIR Wolhun –

Klasa weteranów – Veteran Class

1431 – DESPRADO z Bajkowego Boru –

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1432 –  DRACENA Rude Ziółko –

1433 – Jerzy Kazimierczak –

Klasa młodzieży – Junior Class

1434 – LEGENDARY PEARL Amber Wind –

1435 – Schultz Tatjana –

1436 – TIRA z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., Best Junior

1437 – YING YANG Diervilla – dosk.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1438 – RUNIANKA Bajkow Rudzielce –

1439 – TULLIA z Orszaku Chrobrego – dosk.1,CWC

Klasa otwarta – Open Class

1440 – LASTERFIELD LUCKY CARD GAME z Arislandu –

1441 – RUKOLA Bajkowe Rudzielce – dosk.1, CWC

1425 – KINGDOM OF LOVE All Irish Gold –

Klasa championów – Champion Class

1442 –  EVENFLOW FEVER Diamond & Rust – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB, BOG2

1443 –  SALFORD PRINCESS z Arislandu –

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1444 – VEYRON Black Ivy – dosk1, CWC

Klasa otwarta – Champion Class

1445 – Passion Fild PAY NO MIND – dosk1, CWC, Zw, BOB, CACIB, BOG1

Klasa championów – -champion Class

1446 – DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny –  dosk.1, CWC

Klasa weteranów – Veteran Class

1447 – ASTI z Ojcowskiej Doliny – nb

SUKI/BITCHES

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1448 – Ebony-Sett MY LOVE TASHA – dosk1, CWC

1449 – Ebony- Sett MY LOVE ASHIKO –

Klasa otwarta – Open Class

1450 – BARCA Tristhanti –

1451 – HERA FROM GORDON CASTLE Tesab-Aksed –

1452 – LADY IN RED Under Sett –

1453 –  Kilnrae SCOTCH HEATHER – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

1454 – CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki – dosk1, CWC, CACIB

1455 – CHIQUITA Black Ivy – nb

1456 – Sundowner’s FAYNA UKRAINA – ?