Sędzia/Judge: Grzegorz Weron (PL)

BIS:

I –  DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny (s.s.g.), BIS SUPREME III

II –  w.w.k.

III – w.węg.k.

IV – Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL (s.i.)

alt

fot.Jadwiga Konkiel

 

MAJA z Halikarnasu – BIS Junior III

SALSA QUEEN Lofty – BIS Junior IV

 

Arisland Kennel – Best Breeding Group II

Simarilion Kennel – Best Breeding Group III

Pointer

PSY/DOGS

Klasa otwarta – Open Class

3 – ZEUS z Halikarnasu –

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

4 – MAJA z Halikarnasu – dosk.1, CAJC, Mł.Zw.Klubu, NJ, BOB

Klasa otwarta – Open Class

5 –  LIWIA z Halikarnasu – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu

 

Seter angielski – English Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

6 – SEVERUS SNAPE Elater Polonica –

Klasa otwarta – Open Class

7 – Zmarźlak A.

8 – Sheradin’s Star BAILEY’S – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

9 – VANGELIS Simarilion –

10 – VICTOR’S VERY VALENTINO Simarilion -?

Klasa championów – Champion Class

11 – TRISTAN Simarilion –

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

12 – LAUREL LAVA Ravandlil –

Klasa otwarta – Open Class

13 – Sheradin’s Star BLACK VELVET FOR ARISLAND –

Klasa championów – Champion Class

14 –  LAURA LIWIA Elater Polonica –

Klasa weteranów – Veteran Class

15 – NATURAL BEAUTY Elater Polonica –

16 – Silvanus PENELOPE – 

 

Seter irlandzki – Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzież – Junior Class

17 – SPECIAL BIG BOY Madra Rua – dosk.1, CAJC, Mł.Zw.Klubu

Klasa otwarta – Open Class

18 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop –

Klasa użytkowa – Working Class

19 – Neiven AMOR’S ARROW – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

20 – Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.2

21 – Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

22 – SALFORD WIZARD z Arislandu – dosk.3

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

23 – SALSA QUEEN Lofty – dosk.1, CAJC, Mł.Zw.Klubu, NJ

24 – XAYA from Frison Field –

Klasa pośrednia – Intermediate Class

25 – CHERRY MUFFIN Imperialsetter – dosk.1, CWC

Klasa otwarta – Open Class

26 – GARDENSETT GLEN CLOSE z Arislandu –

27 – OLD TIME CASINO ROYAL z Arislandu – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

28 – SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu –

Klasa championów – Champion Class

29 – BRIGITTE BARDOT Lofty –

30 – SALFORD PRINCESS z Arislandu –

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red&White Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

31 – ALLYN Cornadore –

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

32 – ADA Cornadore –

Klasa championów – Champion Class

33 – Coranroo CAROLINE –

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa championów – Champion Class

34 – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, Zw, BOB, BOG1

Klasa weteranów – Veteran Class

35 – ASTI z Ojcowskiej Doliny – nb

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

36 – Ebony-Sett MY LOVE TASHA – nb

Klasa otwarta – Open Class

37 – DEBORAGH PRINCESS SOPHI z Ojcowskiej Doliny – nb

Klasa championów – Champion Class

38 – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu

Klasa weteranów – Veteran Class

39 – AFRICA z Ojcowskiej Doliny – nb