Sędzia/Judge: Manuel Borges (P)

BOG:

I – TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arisland (s.i.) – BIS III

II – w.w.k.

III – Sheradin’s Star BAILEY’S (s.a.)

IV – ASTI z Ojcowskiej Doliny (s.s.g.)

alt

Sheradin’s Star BLACK VELVET FOR ARISLAND & Sheradin’s Star BAILEYS – Najlepsza Para Hodowlana

LARSON Black Ivy – BIS Working Dogs

WHITE QUINTESSENCE Lofty – BIS I Puppy

 

Pointer – English Pointer

PSY/DOGS

Klasa otwarta – Open Class

2104 – ZEUS z Halikarnasu – dosk.1, CAC, CACIB, BOB

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

2105 – Karczewska Magda – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., BOS

 

Seter angielski – English Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class

2106 – WHITE QUICK SILVER Lofty –

Klasa otwarta – Open Class

2107 – Sheradin’s Star BAILEY’S – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa championów – Champion Class

2108 – LEONARDO DA VINCI Elater Polonica –

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

2109 – Ikanowicz Marta

2110 – WHITE QUINTESSENCE Lofty – w.o.1, Best Puppy

Klasa młodzieży – Junior Class

2111 – LAUREL LAVA Ravandlil – bdb

Klasa otwarta – Open Class

2112 – Sheradin’s Star BLACK VELVET FOR ARISLAND – dosk.1, CWC, CACIB

Klasa championów – Champion Class

2113 – PASJA z Orszaku Chrobrego – dosk.2

2114 – Sheradin’s Star BUSHMILLS – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa weteranów – Veteran Class

2115 – NATURAL BEAUTY Elater Polonica –

 

Seter irlandzki – Irish Red Setter

PSY/DOGS

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy

2116 – Niesiołowski Konrad CK FROM 5TH AVENUE Amberin – w.o.1, Best Minor Puppy

Klasa szczeniąt – Puppy Class

2117 – DIONIZOS Rude Ziółko –

Klasa młodzieży – Junior Class

2118 – SPECJAL BIG BOY Madra Rua – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., NJ

2119 – UK PASSION degli Angeli Rossi – dosk.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2120 – I’M CJ SZMARAGD Madra Rua – dosk.1, CAC

2121 – CHEESE CAKE MUFFIN Imperialsetter – dosk.2

Klasa otwarta – Open Class

2122 – TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu – dosk.2

2123 – TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arislandu – dosk.1, CAC, CACIB, BOB, BOG1

Klasa championów – Champion Class

2124 – Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO – nb

2125 – Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.1 CAC, resCACIB

2126 – Quinnver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL – dosk.2

Klasa weteranów – Veteran Class

2127 – Lofty DESPERADO – dosk.1, Best Veteran
 

SUKI/BITCHES

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy

2128 – CARMEN FROM 5th AVENUE Amberin – w.o.1

2129 – CHIARA FROM 5TH AVENUE Amberin – w.o.2

Klasa szczeniąt – Puppy Class

2130 – DRACENA Rude Ziółko – 

Klasa młodzieży – Junior Class

2131 – XAJA Of The Frison Field – bdb

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2132 – IVY Madra Rua

2133 Neiven GENTLE GUIDE –

2134 – RUNIANKA Bajkowe Rudzielce

Klasa otwarta – Open Class

2135 – MAYBE Madra Rua – dosk.2

2136 – Olszewska Renata

2137 – OLD TIME CASINO ROYAL z Arislandu – dosk.1, CAC, CACIB, BOS

Klasa championów – Champion Class

2138 – SWEETIE BELLE Amberin – dosk.1, CAC

 

Seter szkocki – Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2139 – VEYRON Black Ivy – dosk.1, CAC

Klasa użytkowa – Working Class

2140 – LARSON Black Ivy – dosk.1, CAC, resCACIB

Klasa championów – Champion Class

2141 – ASTI z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CAC, CACIB, BOB

2142 – KENT RESOLUTE Kaladan – dosk.2

SUKI/BITCHES

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2143 – SCARLETT Sosnowa Chatka – dosk.1, CAC

Klasa otwarta – Open Class

2144 – CELTIC BLACBERRY Kochanej Emilki – dosk.1, CAC, resCACIB

2145 – FABULOUS BARBARA Leonelka – dosk.3

2146 – LAYDY IN RED Under Sett – dosk.2

Klasa użytkowa – Working Class

2147 – SQUEL Storm Corner – nb

Klasa championów – Champion Class

2148 – SHEILA Storm Corner – dosk.1, CAC, CACIB, BOS