Sędzia/Judge: Tatjana Urek (SLO)

Asystent: M. Kornecka

 

BOG:

I – wyżeł waimarski

II – wyżeł włoski

III – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG (s.s.g.)

IV – wyżeł węgierski

alt

fot. Joanna Pomorska

Lofty DESPERADO – BIS I Weteranów

Pointer

PSY/DOGS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1895 – Płuska Elżbieta –

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1896 – Stepankova Milena

1897 – Karczewska Magda –

1898 – MAJA z Halikarnasu – dosk.1, Zw.Mł., NJwR

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1899 – Karczewska Magda –

1900 – LIWIA z Halikarnasu –

Klasa użytkowa – Working Class

1901 – Stepankova Milena

Klasa championów – Champion Class

1902 – Elżbieta Płuska

1903 –

 

Seter angielski – English Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1904 – WHITE QUICK SILVER Lofty – w.o.1

Klasa młodzieży – Junior Class

1905 – SHERLOCK HOLMES Elater Polonica – dosk.1, Zw.Mł., NJwR

Klasa otwarta – Open Class

1906 – Sheradin’s Star BAILEY’S – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1907 – WHITE QUINTESSENCE Lofty – w.o.1, BOB Puppy

Klasa championów – Champion Class

1908 – LAURA LIWIA Elater Polonica – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa weteranów – Veteran Class

1909 –  NATURAL BEAUTY Elater Polonica – dosk.1, BOB Veteran

 

Seter irlandzki – Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

1910 – ADDICTED TO LOVE Irish Devils – w.o.1

1911 – AT THE TOP OF THE WORLD Irish Devils – w.o.2

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1912 – Ardbraccan TALISMAN – w.o.1

1913 –  DIONIZOS Rude Ziółko – w.o.2

Klasa młodzieży – Junior Class

1914 – SPECIAL BIG BOY Madra Rua – dosk.2

1915 – UK PASSION degli Angeli Rossi – dosk.1, Zw.Mł.

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1916 – I’M CJ SZMARAGD Madra Rua – dosk.1, CWC

1917 – Imperialsetter CHEESE CAKE MUFFIN – dosk.2

Klasa otwarta – Open Class

1918 – Copper’s MAGIC MASTER – dosk. 3

1919 – TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu – dosk. 2

1920 – TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arislandu – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

1921 – Copper’s GYPSY ROSE – dosk. 2

1922 – Cordarragh PICASSO – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB

1923 – ROYAL DREAM Imperialsetter – dosk. 3

Klasa weteranów – Veteran Class

1924 – GIPSY WIND z Arislandu – dosk.2

1925 – DESPERADO Lofty – dosk.1, BOB Veteran, BIS Veteran

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1926 – Havarley HAVANA’S HIGHLIGHT – w.o.1

Klasa młodzieży – Junior Class

1927 – CANDY MUFFIN Imperialsetter – dosk. 2

1928 – KORBA Rysi Wykrot – bdb

1929 – SALSA QUEEN Lofty – dosk. 1, Zw.Mł., NJwR

1930 –

1931 – XAYA of the Frison Field – nb

1932 – YING YANG Diervilla – dosk. 3

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1933 – CHERRY MUFFIN Imperialsett –

1934 – IVY Madra Rua – dosk.3

1935 – Marek Anita –

1936 – Neiven GENTLE GUIDE –

1937 – RANDI INGERMAN degli Angeli Rossi – dosk.1, CWC, Zw, CACIB

1938 – SURPRISE IN LOVE z Arislandu –

Klasa otwarta – Open Class

1939 –  MAYBE Madra Rua – dosk.1, CWC

1940 – Olszewska Renata –

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red&White Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

1941 – ALLYN Cornadore –

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1942 – ADA Cornadore –

1943 –

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa championów – Champion Class

1944 – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC

SUKI/BITCHES

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1945 – Ebony-Sett MY LOVE TASHA – dosk1, CWC

Klasa otwarta – Open Class

1946 – DEBORAGH PRINCESS SOPHIE z Ojcowskiej Doliny – dosk.2

1947 – LADY LIBERTY Under Sett – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa championów – Champion Class

1948 – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB