Sędzia/Judge: Iuza Beradze (CZ)

BOG:

I – w.n.sz.

II – ZAYON of Atria Cordis (w.w.k.)

III – Utazó Szives Lars (w.węg.k)

IV – DESPERADO Lofty (s.i.)

Pointer

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1838 – MAJA z Halikarnasu – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior

Klasa otwarta – Open Class

1839 – ABRA Sokolnicza Pasja –

1840 – FONDA z Karczewskiej Zagrody –

1841 – MACRON Z Mesinske hajovny –

Klasa użytkowa – Working Class

1842 – MAGGIE z Mesinke hajovny dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa weteranów – Veteran Class

1843 – KORA z Halikarnasu – dosk.1, BOB Weteran

 

Seter angielski – English Setter

PSY/DOGS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1844 – VICTOR’S VERY VALENTINO Simarilion – dosk.

Klasa otwarta – Open Class

1845 – Sheradin’s Star BALLANTINES – nb

Klasa championów – Champion Class

1846 – APOLLO Mandygold – dosk.2

1847 – Charming Vagabonds FANTAZY ON STAGEdosk.1, CWC, CACIB, BOB

SUKI/BITCHES

Klasa otwarta – Open Class

1848 – ANGEL FACE Magenta In Blue – dosk.1

Klasa weteranów – Veteran Class

1849 – NADINE Elater Polonica – dosk.1, BOS, BOB Veteran

 

Seter irlandzki – Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

1850 – DIOZNIZOS Rude Ziółko –

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1851 – UK PASSION degli Angeli Rossi –

Klasa młodzieży – Junior Class

1852 – PROMINENT from Crawford Land – dosk.3

1853 – SPECIAL BIG BOY Madra Rua – dosk.2

1854 – SPECIAL SURPRISE z Arislandu – dosk.1, Zw.Mł., Best Junior

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1855 – HERO OF RUBY All Irish Gold – dosk.2

1856 – I’M CJ SZMARAGD Madra Rua – dosk.1, CWC

Klasa otwarta – Open Class

1857 – TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

1858 – Charming Vagabonds AMERICAN HERO – dosk.4

1859 – DELGADO Rysi Wykrot – dosk.2, res.CACIB

1860 – Lofty DESPERADO – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

1861 – Meldor-Sett MIGHTY GAEL – dosk.5

1862 – Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL – dosk.3

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1863 – RUNIANKA Bajkowe Rudzielce – dosk.1, ZwMł

1864 – SALSA QUEEN Lofty – dosk.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1865 – Neiven GENTLE GUIDE –

1866 – HEROINE OF WISDOM All Irish Gold –

1867 – IMAGINE Madra Rua –

1868 – IVY Madra Ruadosk.2

1869 – JANUARY’S SUPRISE Lofty – dosk.1, CWC 

Klasa otwarta – Open Class

1870 – HARPI Lofty – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

1871 – INFINITY LOVE SOPHIE Du Cap De Lemeraudedosk.2 , res. CACIB

1872 – Meldor-Sett PRIDE AND PREJUDICE dosk. 3

Klasa championów – Champion Class

1873 – Red Fellows QUITE A GAL dosk.1, CWC

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red and White Setter

PSY/DOGS

Klasa użytkowa – Working Class

1874 – Maskova Simona –

Klasa championów – Champion Class

1875 – NEVERENDING PASSION Shadow Dog – ?

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1876 – VOLCANO OF HAPPINESS Setamber – w.o.1, Best Puppy

1877 – VOLCANO OF VICTORY Setamber – w.o.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1878 – VEYRON Black Ivy – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa otwarta – Open Class

1879 – Somerled GLEN REX AT MUNROC – dosk.1, CWC

Klasa użytkowa – Working Class

1880 – ANTHONY Scotch Do Pole – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

SUKI/BITCHES

Klasa młodzież – Junior Class

1881 – GUINNESS GRACE z Ojcowskiej Doliny – dosk.2

1882 – SCARLETT Sosnowa Chatka – dosk.1, Zw.Mł., Best Junior

1883 – SIERRA Sosnowa Chatka – dosk.3

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1884 – FELICIDAD Under Sett  – dosk.1, CWC

Klasa otwarta – Open Class

1885 – DEBORAGH PRINCESS SOPHIE z Ojcowskiej Doliny – dosk.2

1886 – Somerlad ISLAY MIST – dosk.1, CWC

1887 – LADY IN RED Under Sett – dosk.3

1888 – TIAMAT Shadow Dog – bdb 4

Klasa użytkowa – Working Class

1889 – ABIGAIL Scotch Do Pole – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa championów – Champion Class

1890 – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG – dosk.1, CWC, CACIB, BOS