Sędzia/Judge: Adam Stasiak (PL)

I – wwk

II – RANDI INGERMAN degli Angeli Rossi (s.i.)

III – Ebony-Sett MY LOVE ASHIKO (s.s.g.)

IV – wnk

alt

fot. M.Macko

Pointer

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

991 – MAJA z Halikarnasu – w.o., NSZwR

992 –

 

Seter angielski – English Setter

PSY/DOGS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

993 – VICTORIOUS BLAZE Simarilion – dosk.1, CWC, BOB

Klasa otwarta – Open Class

994 – Sheradin’s Star BAILEY’S – dosk.1, CWC

SUKI/BITCHES

Klasa championów – Champion Class

995 – Silvanus PENELOPE –

 

Seter irlandzki – Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa

996 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop –

997 – Koś Jerzy

Klasa młodzieży – Junior Class

998 – SPECIAL BIG BOY Madra Rua –

Klasa..

999 – KISS OF LOVE Lofty – dosk.1, Zw.Mł.

Klasa otwarta – Open Class

1000 – MARANT Madra Rua – ?

Klasa championów – Champion Class

1001 – Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO – dosk.2

1002 – Cordarragh PICASSO – dosk.1, CWC, BOS

1003 – Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.3

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1004 – SALSA QUEEN Lofty – w.o.2

1005 – YING YANG Diervilla – w.o., NSZwR

Klasa młodzieży – Junior Class

1006 – RUNIANKA Bajkowe Rudzielce –

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1007 – BREZYLKA Rude Ziółko –

1008 – JANUARY’S SURPRISE Lofty –

1009 – RANDI INGERMEN degli Angeli Rossi – dosk.1, CWC, Zw., BOB

Klasa otwarta – Open Class 

1010 – FIRE IN MY EYES Żywiecki Trop – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

1011 – Lofty BRIGITTE BARDOTE –

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red&White Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1012 – ALLYN Cornadore – w.o.1, NSZwR

1013 –

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1014 – ADA Cornadore – w.o.1

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1015 – Passion Fild PAY NO MIND – dosk.1, CWC

Klasa weterenaów – Veteran Class

1016 – ASTI z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, Best Veteran

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

1017 – Ebony-Sett MY LOVE ASHIKO – dosk.1, Zw.Mł., NJwR, BOB

1018 – SIERRA Sosnowa Chatka –

Klasa otwarta – Open Class

1019 – Reddeer GAELIC LEGEND – dosk.1, CWC, Zw