Sędzia/Judge : Hannele Jokisilta (FIN) – setery
                          Yolanda Nagler Magal (IL) – pointer
 
BOG:
I – Cordarragh PICASSO (s.i) – BIS II
II – wnsz
III – Sheradin’s Star BUSHMILLS (s.a)
IV – wwk
alt
fot.Justyna Szkudłabska
 
BIS Weteranów II  – FILA Brzozowianka
Najlepsza Para Hodowlana – ROYAL WISH All Irish Gold & TOMMY HILIFIGER Gloryred
 
Pointer
PSY/DOGS
Klasa młodzieży – Junior Class
2089 – Płuska Elżbieta
Klasa pośrednia – Intermediate Class
2090 – FACE z Karczewskiej Zagrody –
Klasa otwarta – Open Class
2091 – APOLLO z Halikarnasu – dosk.1, CWC
SUKI/BITCHES
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class
2092 – MAJA z Halikarnasu – wo, Best Minor Puppy
Klasa młodzieży – Junior Class
2093 – FANTASTIKA z Karczewskiej Zagrody -?
Klasa pośrednia – Intermediate Class
2094 – FONDA z Karczwskiej Zagrody -?
Klasa otwarta – Open Class
2095 – EVENING DUE z Karczewskiej Zagrody –
2096 – LIWIA z Halikarnasu –
Klasa weteranów – Veteran Clasfs
2097 – FILA Brzezowianka – dosk.1, BOB Veteran
 
Seter angielski – English Setter
SUKI/BITCHES
Klasa pośrednia – Intermediate Class 
 2098 – Sheradin’s Star BUSHMILLS – dosk.1, CWC, CACIB, BOB
 
Seter irlandzki – Irish Red Setter
PSY/DOGS
Klasa młodzieży – Junior Class 
 2099 – CHEESE CAKE MUFFIN Imperialsetter – dosk.1, Zw.Mł.
 2100 – SPECIAL SUPRISE z Arislandu –
 2101 – TORMEY z Orszaku Chrobrego – dosk.2
Klasa pośrednia – Intermediate Class 
 2102 – CEREUS Rude Ziółko – dosk.1, CWC
 2103 – I’M CJ SZMARAGD Madra Rua – bdb.3
 2104 – Seterday IGOR – dosk.2
 2105 – TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arislandu – nb
Klasa otwarta – Open Class 
 2106 – Copper’s MAGIC MASTER – dosk.2
 2107 – CORIANDER Rude Ziółko – dosk.
 2108 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop – dosk.3
 2109 – Meldor-Sett MIGHTY GEAL – dosk.
 2110 – TOMMY HILIFINGER of Glory-Red – dosk. 1, CWC, res.CACIB
 2111 – TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu – dosk.4
Klasa użytkowa – Working Class 
 2112 – Neiven AMOR’S ARROW – dosk.1, CWC
Klasa championów – Champion Class 
 2113 – BAYAMO Wiatr w Polu – dosk.4
 2114 – Cordarragh PICASSO – dosk.1, CWC, CACIB, BOB
 2115 – Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO – nb
 2116 – Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.2
 2117 – Mayfred MR MUSK MAPLE – dosk.3
SUKI/BITCHES
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 
 2118 – SALSA QUEEN Lofty – o

Klasa szczeniąt – Puppy Class 

 2119 – YING YANG Diervilla – wo 1
Klasa młodzieży – Junior Class 
 2120 – Double Dream Lovesett GLAMOUR STYLE –
 2121 – CHERRY MUFFIN Imperialsetter – dosk.1, Zw.Mł., NJwR
 2122 – Neiven GENTLE GUIDE –
 2123 – Oakdene NOT FOR EXPORT – dosk.2
 2124 – RUKOLA Bajkowe Rudzielce – dosk.3
 2125 – RUNIANKA Bajkowe Rudzielce –
Klasa pośrednia – Intermediate Class 
 2126 – FIRE IN MY EYES Żywiecki Trop – dosk.2
 2127 – INDYGO Madra Rua – dosk.1, CWC, res.CACIB
 2128 – Lofty JANUARY’S SUPRISE – bdb
 2129 – KINGDOM OF LOVE All Irish Gold – dosk.4
 2130 – LASTERDFIELD LUCKY CARD GAME z Arislandu – dosk.3
Klasa otwarta – Open Class 
 2131 – MERIDA Madra Rua – dosk.1, CWC
 2132 – ROYAL WISH All Irish Gold  – dosk. 2
 2133 – UNITED IN HOPE of Glory Red – nb
Klasa championów – Champion Class 
 2134 – EVENFLOW FEVER Diamonds & Rust – dosk.1, CWC, CACIB, BOS
 2135 – Karmino Made LOVE NOT WAR – dosk. 2
 2136 – SALFORD MIDARI z Arislandu – nb
 
Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red and White Setter
PSY/DOGS
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 
2137 – ALLYN Cornadore – w.o., Best Puppy
SUKI/BITCHES
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 
 2138 – ADA Cornadore – w.o.
Klasa pośrednia – Intermediate Class 
 2139 – FAME from Silven’s Lodge –
Klasa championów – Champion Class 
 2140 – Redmore BRIGHT DIAMOND – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

 
Seter szkocki – Setter Gordon
PSY/DOGS
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 
2141 – VOLCANO QUICKNESS Setamber – wo, Best Minor Puppy
Klasa młodzieży – Junior Class 
 2142 – VEYRON Black Ivy – 
Klasa pośrednia – Intermediate Class 
 2143 – Passion Fild PAY NO MIND – bdb
Klasa otwarta – Open Class 
 2144 – CELTIC FROST Kochanej Emilki – dosk..1
Klasa użytkowa – Working Class 
 2145 – LAMBORGHINI Black Ivy – dosk.1, CWC, CACIB, BOS
Klasa championów – Champion Class 
 2146 – DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, res.CACIB
 2147 – HARRY Black Ivy – dosk 2
Klasa weteranów – Veteran Class 
 2148 – ASTI z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, BOB Veteran
SUKI/BITCHES
Klasa młodzieży – Junior Class 
 2149 – Ebony-Sett MY LOVE ASHIKO – dosk.1, Zw.Mł., NJwR
 2150 – Ebony-Sett MY LOVE TASHA – nb
 2151 – SCARLET Sosnowa Chatka – dosk2
Klasa pośrednia – Intermediate Class 
 2152 – BARCA Tristhanti – nb
 2153 – CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki – dosk, CWC, res.CACIB
Klasa otwarta – Open Class
 2154 – CELTIC BLACKENED Kochanej Emilki – dosk.3
 2155 – Kilnrae SCOTCH HEATHER – dosk.1, CWC
 2156 – LADY IN RED Under Sett – dosk.2
Klasa użytkowa – Working Class 
 2157 – BEST COFFEE from Setamber – dosk, CWC
Klasa championów – Champion Class 
 2158 – CHIQUITA Black Ivy – dosk.1, CWC, CACIB, BOB
 2159 – DOCCIA  AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk.2
 2160 – LADY LIBERTY Under Sett – dosk.3