Sędzia/Judge: Sean Delmar (IE)

BOG

I Lofty DESPERADO (s.i.)

II – w.w.k.

III – w.n.sz.w.

IV – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny (g.s.)

 

Pointer

PSY/DOGS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2176 – FACE z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CWC, CACIB, Zw.Polski, BOB

Klasa otwarta – Open Class

2177 – ZEUS z Halikarnasu – 

SUKI/BITCHES

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

2178 – MAJA z Halikarnasu – 

Klasa młodzieży – Junior Class

2179 – FANTASTIKA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CAJC, NJwR, Mł.Zw.Polski, BOS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2180 – Magda Karczewska

Klasa otwarta – Open Class

2181 – LIWIA z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, Zw.Polski

Klasa weteranów – Veteran Class

2182 – FILA Brzezowianka –

 

Seter angielski – English Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

2183 – MR.SHERLOCK HOLMES Elater Polonica – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., Mł.Zw.Polski

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2184 – VOLANTIS Simarilion – dosk.1, CWC

Klasa otwarta – Open Class

2185 – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

2186 – LIND LINNEUSZ Elater Polonica – dosk.1, CWC, CACIB, BOB, Zw.Polski

2187 – Quensha NIGHT FEVER – dosk.2, res.CACIB

2188 – TRISTAN Simarilion – dosk.3

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

2189 – Lucksheray DARKNESS – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., Mł.Zw.Polski, NJwR

Klasa otwarta – Open Class

2190 – DUMA ORSZAKU z Ziemi Łowickiej – dosk.1, CWC, CACIB, Zw.Polski, BOS

 

Seter irlandzki – Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

2191 – BIG BANGY BULI Loneria – dosk.4

2192 – I’M CJ SZMARAGD Madra Rua – dosk.2

2193 – KISS OF LOVE Lofty – dosk.3

2194 – MONSUN z Orszaku Chrobrego – dosk.

2195 – TORMEY z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., Mł.Zw.Polski

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2196 – AIR FORCE ONE KINGCOBRA z Arislandu – dosk.2

2197 – WIN A CENT Diervilla – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa użytkowa – Working Class

2198 – Neiven AMOR’S ARROW – dosk.3

2199 – DESPERADO Lofty – dosk.1, CWC, CACIB, Zw.Polski, BOB

2200 – Gleam of Sky MY SWEET PRINCE – dosk.2

Klasa championów – Champion Class

2201 – DELGADO Rysi Wykrot – dosk.2

2202 – Copper’s GYPSY ROSE – dosk.

2203 – Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL – dosk.3

2204 – Cordarragh PICASSO – dosk.1, CWC

2205 – Garden Star’s RED BULL – dosk.4

2206 – Garden Star’s IRISH WRIGLEY – dosk.

Klasa weteranów – Veteran Class

2207 – GIPSY WIND z Arislandu – dosk.1, BOB Veteran

SUKI/BITCHES

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

2208 – YUKON BELLE Diervilla – wo 1, BOB Baby

Klasa młodzieży – Junior Class

2209 – BLOSSOM BEAUTY Loneria – bdb

2210 – CANDY MUFFIN Imperialsetter – dosk.2

2211 – Neiven GENTLE GUIDE – dosk.3

2212 – IVY Madra Rua – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., Mł.Zw.Polski, NJwR

2213 – Czajkowska – Świętek Agnieszka – bdb

2214 – RUKOLA Bajkowe Rudzielce – dosk.4

2215 – TIRA z Orszaku Chrobrego – bdb

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2216 – Glimmer Noblesse ALWAYS THE PRINCESS – nb

2217 – Szczodrowska – Gizło Enid – dosk.3

2218 – RANDI INGRMAN degli Angeli Rossi – dosk.2

2219 – WAY TO GO Diervilla – dosk.1, CAC, CACIB, Zw.Polski, BOS

Klasa otwarta – Open Class

2220 – BIG NORA Rysi Wykrot – dosk.4

2221 – FILIS z Orszaku Chrobrego – dosk.2

2222 – HARPI Lofty – dosk.3

2223 – JOLANDA z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CWC, res.CACIB

2224 – Oakdene MINI ONE – nb

2225 – ONE AND ONLY Amber Wind – ?

Klasa użytkowa – Working Class

2226 – Copper’s MAGIC GLIMMER – dosk.1, CWC

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red & White Setter

PSY/DOGS

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

2227 – ALLYN Cornadore w.o.1, Best Puppy

Klasa otwarta – Open Class

2228 – BOREAS Artegerd – dosk.1, CWC, CACIB, BOS, Zw.Polski

SUKI/BITCHES

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

2229 – ADA Cornadore w.o. 1

Klasa championów – Champion Class

2230 – AIOBHE Shadowdog – dosk.1, CWC, CACIB, BOB, Zw.Polski

2231 – Redmore BRIGHT DIAMOND – dosk.2

 

Seter szkocki – Gordon

PSY/DOGS

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

2232 – VOLCANO OF VICTORY Setamber – wo 1, Best Puppy

Klasa młodzieży – Junior Class

2233 – PRECIOUS BOND-DIAMOND Leonelka – dosk.1, CAJC, Mł.Zw.Polski

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2234 – BEST JAZZ FROM Setamber – dosk.2

2235 – Passion Fild PAY NO MIND – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa otwarta – Open Class

2236 – CELTIC FROST Kochanej Emilki – dosk.1, CWC

Klasa użytkowa – Working Class

2237 – LARSON Black Ivy – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

2238 – DOLCE LINK EVERYWHERE Z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, CACIB, Zw.Polski, BOB

2239 – DUKE EVERYWHERE Z Ojcowskiej Doliny – dosk.2

2240 – HARRY Black Ivy – dosk.3

2241 – WILLY BOY Shadow Dog –

Klasa weteranów – Veteran Class

2242 – ASTI z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, BOB Veteran

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

2243 – VOLCANO MADNESS  Setamber – wo 1

Klasa młodzieży – Junior Class

2244 – MY LOVE TASHA Ebony- Sett – dosk.1, Zw.Mł., Mł.Zw.Polski, Best Junior

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2245 – BEST COFFEE FROM Setamber – dosk.3

2246 – CELTIC BLACKENED Kochanej Emilki – dosk.1, CWC

2247 – FABULOUS ALLISON Leonnelka – dosk.4

2248 – FELICIDAD Under Sett – dosk.2

Klasa otwarta – Open Class

2249 – CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki – dosk.2

2250 – Reddeer GAELIC LEGEND – dosk.1, CWC, res.CACIB

2251 – METALICA Gordon Paradise – dosk.4

2252 – SONATA Alstem – dosk.3

Klasa championów – Champion Class

2253 – CHIQUITA Black Ivy – dosk.1, CWC, CACIB, Zw.Polski, BOS

2254 – NINIL Kaladan – dosk.2

2255 – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG – dosk.3

Klasa weteranów – Veteran Class

2256 – AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk.1