Sędzia/Judge: Leos Jancik (CZ)

BOG:

I – MOMENT OF GLORY BLACK Lofty (g.s.)

II – wwsz

III – wwk

IV – Mały münsterländer

 

Arisland Kennel – BIS Breeding Group

Madra Rua Kennel – BIS Brace III

 
10.10 Pointer/English Pointer
Psy – Dogs
Klasa otwarta – Open Class
1425 – ZEUS z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, BOB
Suki – Bitches
Klasa weteranów – Veteran Class
1426 – FILA Brzezowianka – dosk.1, BOB weteran, BIS weteran III
 
10.15 Seter angielski/English Setter
Suki – Bitches
Klasa pośrednia – Intermediate Class
1427 – Sheradin’s Star BALVENIE -dosk.1, CWC
Klasa otwarta – Open Class
1428 – Sheradin’s Star BLACK VELVET FOR ARISLAND – dosk.1, CAC
 
10.20 Seter irlandzki/Irish Red Setter
Psy – Dogs
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy
1429 – STAY WITH ME Madra Rua – w.o.1, BOB Minor Puppy
Klasa młodzieży – Junior Class
1430 – I’M CJ SZMARAGD Madra Rua – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior
Klasa pośrednia – Intermediate Class
1431 – OLD TIME RUSSIAN ROMANCE z Arislandu –
1432 – TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu – dosk.1, CWC, resCACIB
Klasa otwarta – Open Class
1433 – Brilliant Bronze CALGARY FLAME –
1434 – MOZIL Madra Rua – nie do oceny
Klasa championów – Champion Class
1435 – Garden’s Star IRISH WRIGLEY – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOS
1436 – Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL – dosk.2
Suki – Bitches
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy
1437 – STAY WITH ME Madra Rua – w.o.
Klasa szczeniąt – Puppy Class
1438 – Oakdene ORIENT EXPRESS –
Klasa młodzieży – Junior Class
1439 – Double Dream LOVESETT GLAMOUR STYLE – nb
1440 – SURPRISE IN LOVE z Arislandu – bdb 1
Klasa pośrednia – Intermediate Class
1441 – ARLANDA Rising Star – nb
1442 – Oakdene MINI ONE – bdb 1
Klasa otwarta – Open Class
1443 – Aidamos FIRE IN MY EYES – nb
1444 – BIG NORA Rysi Wykrot – dosk.1 , CWC, resCACIB
1445 – MAYBE Madra Rua – dosk. 2
1446 – PRESIDENT’S DAM z Arislandu –
1447 – TARA Rude Ziółko – bdb
Klasa championów – Champion Class
1448 – COLOMBINA Rysi Wykrot – dosk. 2
Klasa weteranów – Veteran Class
1450 – ITAKA Rysi Wykrot – nb
 
11.25 Seter irlandzki czerwono-biały/Irish Red and White Setter
Psy – Dogs
Klasa otwarta – Open Class 1
1451 – ARDGHAL Shadow Dog –
 
11.30 Seter szkocki – Gordon/Gordon Setter
Psy – Dogs
Klasa szczeniąt – Puppy Class
1452 – PRECIOUS BOND – DIAMOND PIRO Leonnelka – w.o.1, BOB Puppy
Klasa młodzieży – Junior Class
1453 – FABULOUS LEON PORTER Leonnelka – bdb 1
Klasa pośrednia – Intermediate Class
1454 – FABULOUS HUBERT JOURNALIST Leonnelka – dosk.1, CWC, res.CACIB
Klasa otwarta – Open Class
1455 – MOMENT OF GLORY BLACK Lofty – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB
Klasa championów – Champion Class
1456 – ANGEL Natolińskie Wzgórza – nb
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – Puppy Class
1457 – PRECIOUS SAPPHIRE Leonnelka – w.o.1
Klasa młodzieży – Junior Class
1458 – FABULOUS BARBARA Leonnelka – dosk.1, ZwMł. BOB Junior
Klasa pośrednia – Intermediate Class
1459 – FABULOUS ALLISON Leonnelka – dosk.2
1460 – Storskogens Amor JESSE JET – dosk.1, CWC, CACIB, BOS
Klasa otwarta – Open Class
1461 – FELICIDAD Under Sett – dosk.2
1462 – SONATA Alstem – dosk.1, CWC
Klasa użytkowa – Working Class
1463 – SQUEL Strom Corner – dosk.1, CWC, resCACIB