Sędzia / Judge: Andrzej Brabletz (Pl)

I – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny (s.s.g.)

II – ENJOY LIFE Just Weimaraner (w.w.k.)

III – Lofty DESPERADO (s.i.)

IV – Pewterspeare THE PIANOMAN (s.a.)

 

Lofty DESPERADO – BIS Working

 

Seter angielski – English Setter

Psy – Dogs

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1498 – VICTOR’S VERY VALENTINO Simarilion – dosk. 1, CWC, resCACIB

Klasa otwarta – Open Class 

1499 – Pewterspeare THE PIANOMAN – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa championów – Champion Class 

1500 – TRISTAN Simarilion – nb

Klasa weteranów – Veteran Class 

1501 – RAVEN WHITE Magenta – BOB Veteran

Suki – Bitches

Klasa pośrednia – Intermediate Class 

1502 – BELLA LUNA Venatrisett – dosk.1, CWC

Klasa otwarta – Open Class 

1503 – BLUE NIGHT BALERINA Venatrisett – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class 

1504 – Meldor-Sett LUSCIOUS LEA – dosk.2

1505 – PASJA z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

 

Seter irlandzki – Irish Red Setter

Psy – Dogs

Klasa szczeniąt – Puppy Class 

1506 – KISS OF LOVE Lofty – w.o.1, BOB Puppy

Klasa młodzieży – Junior Class 

1507 – CORIANDER Rude Ziółko – dosk.1, ZwMł

1508 – I’M CJ SZMARAGD Madra Rua – dosk.2

 Klasa pośrednia – Intermediate Class 

1509 – TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu – dosk.1, CWC

Klasa otwarta – Open Class 

1510 – MARANT Madra Rua – dosk.1, CWC

Klasa użytkowa – Working Class 

1511 – Gleam of Sky MY SWEET PRINCE – dosk.2

1512 – DESPERADO Lofty – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa championów – Champion Class 

1513 – Meldor-Sett KNIGHT ERRANT – dosk., CWC, resCACIB

Suki – Bitches

Klasa młodzieży – Junior Class 

1514 – ARLANDA RISING STAR – dosk.1, ZwMł, BOB Junior

1515 – IMAGINE Madra Rua – nb

1516 – INDYGO Madra Rua -dosk. – dosk.4

1517 – Neiven GENTLE GIUDE – dosk.2

1518 – Oakdene NOT FOR EXPORT – dosk

1519 – RUKOLA Bajkowe Rudzielce – dosk. 3

1520 – RUNIANKA Bajkowe Rudzielce – dosk

Klasa pośrednia – Intermediate Class 

1521 – JANUARY’S SURPRISE Lofty – dosk.2

1522 – Meldor-Sett PRIDE AND PREJUDICE – dosk. 1, CWC

Klasa championów – Champion Class 

1523 – FANTASY Lofty – dosk.2, resCACIB

1524 – Meldor-Sett MEADOWS OF HEAVEN – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

Psy – Dogs

Klasa championów – Champion Class 

1525 – DOLCE LINK EVERYWHERE Z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

1526 – DUKE EVERYWHEREZ Ojcowskiej Doliny – dosk.2

Suki – Bitches

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 

1527 – SCARLETT Sosnowa Chatka –

Klasa pośrednia – Intermediate Class 

1528 – CELTIC BLACKMAIL Kochanej Emilki –

Klasa otwarta – Open Class 

1529 – MILA Beczka Śmiechu – 

1530 – LADY CAFE LATTE Under Sett –