Sędzia/Judge: Tony Rainey (IRL)

BOG

I – Cordarragh PICASSO (s.i.)

II – CELTIC BLACKEND Kochanej Emilki (g.s.)

III – FACE z Karczewskiej Zagrody (p.)

IV – Sheradin’s Star BLACK VELVET FOR ARISLAND (s.a.)

 

ARISLAND – Najlepsza Hodowla

alt

Pointer

Psy – Dogs

Klasa młodzieży – Junior Class

FACE z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, Zw.Mł, BOB Junior, BOB, BOG 3

Klasa otwarta – Open Class

ETOX z Karczewskiej Zagrody –

Suki – Bitches

Klasa młodzieży – Junior Class

FONDA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, Zw.Mł

Klasa pośrednia – Intermediate Class

ZOJA z Halikarnasu – dosk.1, CAC, resCACIB

Klasa championów – Champion Class

DHANYA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CAC, Zw, CACIB, BOS

 

Seter angielski – English Setter

Psy – Dogs

Klasa szczeniąt – Puppy Class

MR. SHERLOCK HOLMES Elater Polonica – w.o., BOB Puppy

Klasa młodzieży – Junior Class

VICTOR’S VERY VALENTINO Simarilion – dosk.1, Zw.Młodzieży, BOS

Klasa pośrednia – Intermediate Class

ANGEL ELEGANCE Magenta-In-Blue – bdb1

Klasa otwarta – Open Class

Pewterspeare THE PIANOMAN – bdb1

Klasa championów – Champion Class

TRISTAN Simarilion – dosk.1, CAC, CACIB

Suki – Bitches

Klasa młodzieży – Junior Class

DUMA ORSZAKU z Ziemi Łowickiej – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior

Lucksheray DARKNESS – dosk.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class

Sheradin’s Star BUSHMILLS – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa otwarta – Open Class

Sheradin’s Star BLACK VELVET FOR ARISLAND – dosk.1, CAC, CACIB, BOB

WHITE CALLA Lofty – nb

Klasa championów – Champion Class

Meldor-Sett LUSCIOUS LEA – bdb 2

PASJA z Orszaku Chrobrego – bdb 1

 

Seter irlandzki – Irish Red Setter

Psy – Dogs

Klasa szczeniąt – Puppy Class 

Imperialsetter CHEESE CAKE MUFFIN – w.o. 1

Klasa młodzieży – Junior Class 

I’M CJ SZMARAGD Madra Rua – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior

Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.2

Seterday IGOR – bdb.4

Tramperus Air Force Sea Wolf z Arislandu – dosk.3

Klasa pośrednia – Intermediate Class (2)

MARANT Madra Rua – dosk.2

ROYAL HEART z Palety Mahoniu – dosk.1, CAC

Klasa otwarta – Open Class (7)

Copper’s GYPSY ROSE – dosk.2

Copper’s MAGIC MASTER – dosk. 3

Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO – dosk.1, CAC, res CACIB

FRANTIC Lofty – nb

Meldor-Sett MIGHTY GEAL – dosk.4

NAPOLEON BONAPARTE z Arislandu – 

TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu –

Klasa użytkowa – Klasa Użytkowa (1)

Neiven AMOR’S ARROW – dosk.1, CAC

Klasa championów – Champion Class (4)

BAYAMO Wiatr w Polu – dosk.2

Cordarragh PICASSO – dosk.1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1

Quinniver’s OLD TIME ROCK ‚N’ ROLL – dosk.3

SALFORD WIZARD z Arislandu – bdb 4

Klasa weteranów – Veteran Class 

GIPSY WIND z Arislandu – dosk.1, Best Veteran

Suki – Bitches

Klasa szczeniąt – Puppy Class 

Imperialsetter Candy Muffin – w.o.1, BOB Puppy

RUKOLA Bajkowe Rudzielce – w.o.2

Runianka Bajkowe Rudzielce – w.o.3

Klasa młodzieży – Junior Class

ARLANDA RISING STAR – dosk.3

IVY Madra Rua – dosk.1, Zw.Mł.

ONE AND ONLY Amber WInd – dosk.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class

FILIS z Orszaku Chrobrego – dosk.2, res CACIB

Oakdene MINI ONE – dosk.1, CAC, CACIB

OLD TIME CASINO ROYAL z Arislandu – dosk.

ROYAL FABLE z Palety Mahoniu – dosk.3

SCARLETT’S LOVE STORY Amberin – dosk.

STELLA THE SWEETHEART Amberin – dosk.4

Klasa otwarta – Open Class 

FELICITY Lofty – dosk.2

FLASZA z Harpolu – bdb?

Gardensett Gina Lolobrigida z ARISLANDU – bdb.4

Gardensett SCARLETT O’HARA – dosk.3

TARA Rude Ziółko – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class 

JULIA ROBERTS z Arislandu – bdb.3

KASIA of McBirdy – dosk.2

Meldor-Sett MEADOWS OF HEAVEN – dosk.1, CAC

Klasa weteranów – Veteran Class 

JUST A KISS Diervilla – dosk.1

 

Seter Irlandzki Czerwono – Biały – Irish Red & White Setter

Psy – Dogs

Klasa młodzieży – Junior Class

1798 – FERGUS FOREVER AND EVER Shadow Dog – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior

Suki – Bitches

Klasa championów – Champion Class

1799 – AIOBHE Shadow Dog – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

 

Seter Szkocki Gordon – Gordon Setter

Psy – Dogs

Klasa młodzieży – Junior Class

BEST ROCK From Setamber – nb

FABULOUS HUBERT JOURNALIST Leonnelka – dosk.1, CAJC, Junior Winner

VERDI Black Ivy – bdb2

VEYRON Black Ivy – bdb3

Klasa pośrednia – Intermediate Class

CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki – dosk.1, CAC, Res.CACIB

Klasa otwarta – Open Class

CELTIC FROST Kochanej Emilki – dosk.1, CAC, CACIB, BOS

LARSON Black Ivy – dosk.2

Klasa użytkowa – Working Class

CLIPPER Black Ivy – dosk.1, CAC

Klasa championów – Champion class

ANGEL Natolińskie Wzgórza – bdb 4

DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej – dosk.3

DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CAC

HARRY Black Ivy – dosk.2

Suki – Bitches

Klasa młodszych szczeniąt

Ebony-sett MY LOVE ASHIKO –  w.o.1, BOB Puppy

SCARLETT Sosnowa Chatka – w.o.2

Klasa młodzieży – Junior Class

FABULOUS ALLISON Leonnelka – dosk.1, Junior Winner, BOB Junior

FELICIDAD Under Sett – dosk.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class

CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki – dosk.1, CAC, res.CACIB

Klasa otwarta – Open Class

CELTIC BLACKEND Kochanej Emilki – dosk.1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2

LADY LATTE CAFE Under Sett – dosk.4

SHEILA Storm Corner – dosk.3

Yukki Hill TO KISS AND TO HUG – dosk.2

Klasa użytkowa – Working Class

CARMEN Black Ivy – dosk.1, CAC

Klasa championów – Champion class

ARNICA MONTANA Maniana Garden – nb

CHIQUITA Black Ivy – dosk.2

DIANA  AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CAC

DOCCIA  AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk.3