Sędzia/Judge: Dorota Witkowska (PL)

Pointer – English Pointer

Psy/Dogs

Klasa użytkowa – Working Class

1340 ARGO z Halikarnasu –

 

Seter angielski – English Setter

Psy/Dogs

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1341 – ANGEL ELEGANCE –

Klasa championów – Champion Class

1342 – Żabińska Renata –

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Red and White Irish Setter

Suki/Bitches

Klasa młodzieży – Junior Class

1343 – FAME from Silven’s Lodge –

 

Seter irlandzki – Irish Setter

Psy/Dogs

Klasa młodsze szczenię – Minor Puppy Class

1344 – TORMEY Z Orszaku Chrobrego – wo.1, Best Minor Puppy

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1345 – Imperialsetter CAKE MUFFIN – wo.1, Best Puppy

Klasa młodzieży – Junior Class

1346 – CORIADER Rude Ziółko – dosk.2

1347 – Seterday IGOR – dosk.1, Zw.Mł.

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1348 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop – dosk.2, resCACIB

1349 … Z Palety Mahoniu – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB

Klasa użytkowa – Working Class

1350 – Neiven AMOR’S ARROW – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

1351 – Wind Chart At Original Free Flyer – dosk.1, CWC

Suki/Bitches

Klasa młodsze szczenię – Minor Puppy Class

1352 – TIRA z Orszaku Chrobrego – nb

Klasa młodzieży – Junior Class

1353 – RANDI INGERMAN degli Angeli Rossi – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior

Klasa otwarta – Open Class

1354 – FLASHA z Harpolu – bdb1

Klasa championów – Champion Class

1355 – Gardensett SCARLET O’HARA – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOS

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

Psy/Dogs

Klasa młodzieży – Junior Class

1356 – Passion Fild PAY NO MIND – dosk1, Zw.Mł., Best Junior, BOB

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1357 – Lofoten MY WISH COME TRUE – dosk1, CWC, CACIB

Suki/Bitches

Klasa młodsze szczenię – Minor Puppy Class

1358 – Ebony-Sett  MY LOVE TASHA – w.o.1, BOB Puppy, BIS Puppy IV

1359 – SCARLETT Sosnowa Chatka – nb

Klasa otwarta – Open Class

1360 – Reddeer GAELIC LEGEND – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

1361 – HERA FROM GORDONS CASTLE Tesab-Aksed – dosk.2