Sędzia/Judge: R. Delmar (IRL)

 

BOG:

I – Cordarragh PICASSO (si)

II – FANTASIA SAPORE Atria Cordis (ww)

III – wnk

IV – bracco ?

 

alt

fot. Anna Tracz

Imperialsetter CANDY MUFFIN – BIS minor puppy II

RANDI INGERMAN degli Ageli Rossi (si) – BIS Junior II

HARRY Black Ivy (sg) – BIS oddziału II

Imperialsetter ROYAL DREAM – BIS oddziału III

Sherwin’s CAMEE (sg) – BIS Working Dog III

 

 

Pointer – English Pointer

PSY – RÜDEN

Klasa młodzieży – Junior Class       

471 – EVERYTHING TO ME z Karczewskiej Zagrody

472 – Antończyk Agnieszka

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa młodzieży – Junior Class                

473 – FANTASTICA z Karczewskiej Zagrody –

Klasa championów –  Champion Class         

474 – DHANYA z Karczewskiej Zagrody –

 

Seter Angielski – English Setter

PSY – RÜDEN

Klasa weteranów –  Veteran Class           

475 – RAVEN WHITE Magenta –

 

Seter Irlandzki – Irish Red Setter

PSY – RÜDEN

Klasa młodzieży – Junior Class           

476 – CEREUS Rude Ziółko – nb

477 – CORIANDER Rude Ziółko – nb

478 – IGOR Seterday – nb

479 – Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.1, CAJC, Zw.Mł

Klasa pośrednia – Intermedia Class               

480 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop – dosk.1, CWC

481 – VINCENT of The Frison Field

Klasa otwarta – Open Class                   

482 – Lofty FEROMON – nb

483 – Copper’s GYPSY ROSE – dosk.1, CWC

484 – Copper’s MAGIC MASTER – dosk.2

Klasa użytkowa – Working Class                

485 – Neiven AMOR’S ARROW – dosk.1, CWC

486 – Gleam of Sky MY SWEET PRINCE –

Klasa championów – Champion Class             

487 – Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO –

488 – Cordarragh PICASSO – dosk.1, CWC, NDPwR, BOB, BOG I

489 – SALFORD WIZARD z Arislandu –

490 – TOMMY HILIFINGER of Glory-Red –

Klasa weteranów – Veteran Class          

491 – GIPSY WIND z Arislandu – dosk.1, BOB Weteran

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa młodszych szczeniąt –  Minor Puppy Class         

492 – Imperialsetter CANDY MUFFIN – wo I, BOB Minor Puppy

Klasa szczeniąt –  Puppy Class               

493 – Oakdene NOT FOR EXPORT – wp I, BOB Puppy

Klasa młodzieży – Junior Class              

494 – HEROINE OF WISDOM All Irish Gold –

495 – KINGDOM OF LOVE All Irish Gold –

496 – LASTERFIELD LUCKY CARD GAME z Arislandu –

497 – RANDI INGERMAN degli Angeli Rossi – dosk.1, CAJC, Zw.Mł, NJwR

Klasa otwarta –  Open Class         

498 – SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class       

499 – Lofty BRIGITTE BARDOT – dosk.1, CWC, BOS

 

Seter Irlandzki Czerwono-Biały – Irish Red and White Setter

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa championów – Champion Class   

500 – Corranroo CAROLINE – dosk.1, CWC, BOB

 

Seter Szkocki – Gordon Setter

PSY – RÜDEN

Klasa pośrednia – Intermedia Class      

501 – CELTIC FROST Kochanej Emilki – dosk.2

502 – EVENING STAR z Ojcowskiej Doliny -dosk,1, CWC

503 – Lofoten MYSTIC DREAM –

Klasa championów –  Champion Class         

504 – HARRY Black Ivy – dosk.1, CWC, BOB

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa pośrednia – Intermedia Class              

505 – CELTIC BLACKENED Kochanej Emilki – dosk.1, CWC

Klasa otwarta – Open Class                  

506 – CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki – dosk.1, CWC

507 – Scherwin’s HIGHLIGHT – dosk.2

Klasa użytkowa – Working Class           

508 – Sherwin’s CAMEE – dosk.1, CWC, Best Working Bitch

Klasa championów – Champion Class         

509 – CHIQUITA Black Ivy – nb

510 – ROSALIE von der Wilden Horde – dosk.1, CWC, BOS