RING 1 – Sędzia/Judge: Zarko Mikalacki (SR)

RING 2 – Sędzia/Judge: Zlatko Jojkic

 

BIS:

I – Lofty DESPERADO (is)

II – DOLCE LINK EVERYWHERE Z Ojcowskiej Doliny (gs)

III – BOR Bukowa Ostoja (wnsz)

IV – MOJRA Moon Eyes (wnk)

 

alt

fot. Anna Tracz

 

Najlepsza Hodowla

I – Lofty (si)

Najlepszy Reproduktor

I – DOR Jasenky (wn)

Najlepsza Suka Hodowlana

I – Yukki Hill SHADOW OF THE MOON (gs)

Najlepsza Para Hodowlana

I – Lofty DESPERADO & Lofty HARPI

 

BIS Minor Puppy

II – Imperialsetter CANDY MUFFIN (is)

 

BIS Puppy

II – KISS OF LOVE Lofty (is)

 

BIS Junior

II – Imperialsetter ROYAL DREAM (is)

IV – CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki (gs)

 

BIS Veteran

I – GIPSY WIND z Arislandu (is)

II – ASTI z Ojcowskiej Doliny (gs)

III – RAVEN WHITE Magenta (es)

 

BIS Working

I – Lofty DESPERADO (is)

II – CLIPPER Black Ivy (gs)

 

Pointer

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

FACE z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., Mł.Zw. Klubu

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

FANTASTICA z Karczewskiej Doliny – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., NJwR, Mł.Zw. Klubu, BOB

 

Seter Angielski – English Setter
PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class 2    

15 – VANGELIS Simarilion –

16 – VICTORIOUS BLAZE Simarilion
Klasa otwarta – Open Class 1    

17 – LIND LINNEUSZ Elater Polonica – dosk.1, CWC, Zw.Klubu, BOB

Klasa użytkowa – Working Class 1    

18 – Latin Lover DRUMMER BOY – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class 2    

19 – ACRUX Grey Shadow of Imladris – dosk.1, CWC

20 – TRISTAN Simarilion – dosk.2
Klasa weteranów – Veteran Class 1    

21 – RAVEN WHITE Magenta – dosk.1, BOB Weteran

SUKI/BITCHES
Klasa otwarta – Open Class 1    

22 – STARLIGHT Magenta in Blue – dosk.1, CWC
Klasa championów – Champion Class 2    

23 – Meldor-Sett DEEP EMOTION LOFTY – dosk.1, CWC, Zw.Klubu, BOS

24 – Silvanus PENELOPE – dosk.2
Klasa weteranów – Veteran Class 1    

25 – Silvanus OCHRA-OXANA – dosk.1

Seter Irlandzki – Irish Red Setter
PSY/DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class 1    

26 – KISS OF LOVE Lofty – wo.1, BOB Puppy, BIS puppy II
Klasa młodzieży – Junior Class 4    

27 – CEREUS Rude Ziółko – dosk.2

28 – CORIANDER Rude Ziółko – dosk.3

29 – IGOR Seterday – dosk.4

30 – Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.1, Mł.Zw.Klubu, NJwR, BIS Junior II
Klasa poœśrednia – Intermediate Class
2    

31 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop – dosk.1, CWC

32 – MARANT Madra Rua – dosk.2
Klasa otwarta – Open Class 3    

33 – Copper's GYPSY ROSE – dosk.1, CWC

34 – LORD DOOLEY All Irish Gold – dosk.2

35 – Copper's MAGIC MASTER – dosk.3
Klasa użytkowa – Working Class 3    

36 – Neiven AMOR'S ARROW – dosk.2

37 – DESPERADO Lofty – dosk.1, CWC, Zw.Klubu, BOB, BIS I

38 – Gleam of Sky MY SWEET PRINCE – dosk.3
Klasa championów – Champion Class 6    

39 – BAYAMO Wiatr w Polu – dosk.1, CWC

40 – ESSENTIAL KILLING Lofty – dosk.4

41 – Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO – dosk.3

42 – Cordarragh PICASSO – dosk.2

43 – SALFORD WIZARD z Arislandu – dosk.5

44 – TOMMY HILIFINGER of Glory-Red – dosk.6
Klasa weteranów – Veteran Class 2    

45 – GIPSY WIND z Arislandu – dosk.1, BOB Weteran, BIS Weteran I

46 – Irish Melody LUCKY LUKE – dosk.2

SUKI/BITCHES
Klasa młodszych szczeniąt –  Minor Puppy Class 1    

47 – Imperialsetter CANDY MUFFIN – wo.1, BIS Minor Puppy II
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1    

48 – Oakdene NOT FOR EXPORT – wo.1
Klasa młodzieży – Junior Class 6    

49 – HEROINE OF WISDOM All Irish Gold –

50 – JANUARY'S SUPRISES Lofty – dosk.3

51 – KINGDOM OF LOVE All Irish Gold –

52 – Kingdom of Sun All Irish Gold –

53 –  LASTERFIELD LUCKY CARD GAME z Arislandu

54 – RANDI INGERMAN degli Angeli Rossi – dosk.1, Mł.Zw. Klubu
Klasa poœśrednia – Intermediate Class 1    

55 – HARPI Lofty – dosk.1, CWC
Klasa otwarta – Open Class 3    

56 – SILENT NIGHT z Arislandu – 

57 – SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu –

58 – Double Dream Lovesett WONDERFULL LIFE – dosk.1, CWC, Zw. Klubu, BOS

Klasa użytkowa – Working Class 1   

59 – HORDA Harpol – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class 3    

60 – BRIGITTE BARDOT Lofty – dosk.2

61 – FANTASY Lofty – dosk.1, CWC

62 – Vexillum R.VIOLET HEATH – dosk.3
Klasa weteranów – Veteran Class 1    

63 – JUST A KISS Diervilla – dosk.1

Seter Szkocki (Gordon) – Gordon Setter
PSY /DOGS

Klasa szczeniąt – Puppy Class 1    

68 – VEYRON Black Ivy – wo1, BOB Puppy
Klasa młodzieży – Junior Class 3    

69 – BEST ROCK from Setamber – dosk.2

70 – FABULOUS HUBERT JURNALIST Leonnelka – dosk.3

71 – Lofoten MYSTIC DREAM – dosk.1, Mł.Zw. Klubu
Klasa poœśrednia – Intermediate Class 2    

72 – CELTIC FROST Kochanej Emilki – dosk.2

73 – EVENING STAR z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC
Klasa otwarta – Open Class 2    

74 – ANGEL Natolińskie Wzgórza –

75 – LAMBORGHINI Black Ivy – dosk.1, CWC
Klasa użytkowa – Working Class 1    

76 – CLIPPER Black Ivy – dosk.1, CWC
Klasa championów – Champion Class 3    

77 – DOLCE LINK EVERYWHERE Z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, Zw. Klubu, BOB, BIS II

78 – DUKE EVERYWHERE Z Ojcowskiej Doliny – dosk.3

79 – HARRY Black Ivy – dosk.2

Klasa weteranów – Weteran Class 1    

80 – ASTI Z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, BOB Weteran, BIS Wetrean II

SUKI/BITCHES
Klasa młodzieży – Junior Class 4    

81 – BARCA Tristhanti –

82 – CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki – dosk.1, Mł.Zw.Klubu, BOB Junior

83 – FABULOUS BARBARA Leonnelka – dosk.2

84 – FELICIDAD Under Sett – dosk.3

Klasa poœśrednia –  Intermediate Class 2    

85 – CELTIC BLACKENED Kochanej Emilki – dosk.1, CWC

86 – MY SHINING STAR BLACK Lofty – dosk.2
Klasa otwarta – Open Class 5    

87 – HERA FROM GORDON'S CASTLE Tesab-Aksed – 

88 – Scherwin's HIGHLIGHT – dosk.4

89 – LULLABY Black Ivy – dosk.1, CWC, Zw. Klubu, BOS

90 – SHEILA Storm Corner – 

91 – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG – dosk.2
Klasa użytkowa – Working Class 2    

92 – Scherwin's CAMEE – dosk.2

93 – CARMEN Black Ivy – dosk.1, CWC
Klasa championów – Champion Class 3    

94 – ARNICA MONTANA Maniana Garden – dosk.3

95 – CHIQUITA Black Ivy – dosk.2

96 – ROSALIE von der Wilden Horde – dosk.1, CWC

 

RING 2

Seter irlandzki czerwono-biały
PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class 1
BOERAS Artegerd –
SUKI/BITCHES
Klasa młodzieży – Junior Class 1
FAME from Silven's Lodge –
Klasa otwarta – Open Class 1
Redmore BRIGHT DIAMOND –
Klasa championów – Champion Class 1
Corranroo CAROLINE-