Sędzia/Judge: V.Piskay (SK)

BOG:

I – Lofty DESPERADO (is) + BIS IV

II – ASTI z Ojcowskiej Doliny (gs)

III – EVENING DUE z Karczewskiej Zagrody (p)

IV – Mool Patrick Haus (wnsz)

 

Lofty KISS OF LOVE – BIS minor puppy I

Lofty DESPERADO – BIS oddziału II

Lofty DESPERADO – BIS użytków I

ASTI z Ojcowskiej Doliny – BIS użytków III

FANTASTICA z Karczewskiej Zagrody – BIS Junior III

Arisland Kennel – Najlepsza Grupa Hodowlana

 

Pointer

PSY/DOGS 

Klasa młodzieży – Junior Class

FACE z Karczewskiej Zagrody  – dosk.1, CAJC

 

EVENING DUE z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CAC, CACIB, BOB, BOG III

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

FANTASTICA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CAJC, Zw.Mł., BOB Junior, BIS Junior III 

 

Seter angielski / English Setter (5)
PSY/DOGS 
klasa młodzieży / junior class
2086 – VOLANTIS Simarilion – dosk.1, ZwMł, BOB Junior
klasa pośrednia / intermedia class
2087 – ANGEL ELEGANCE Magenta In Blue – dosk.1
SUKI/BITCHES
klasa pośrednia / intermedia class
2088 – Sheradin’s Star BUSHMILLS – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB
2089 – WHITE CALLA Lofty – bdb 2
klasa otwarta / open class
2090 – Sheradin’s Star BLUE CURACAO – dosk.1, CWC, resCACIB

 

Seter irlandzki / Irish Setter (20)
PSY/DOGS 
klasa młodszych szczeniąt / minor puppy class
2091 – Imperialsetter CHEESE CAKE MUFFIN – wo II
2092 -KISS OF LOVE Lofty – wo I, BIS minor puppy I
klasa młodzieży / junior class
2093 – TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arislandu – dosk.1
klasa pośrednia / intermedia class
2094 – Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.1, CWC
klasa otwarta / oppen class
2095 – Garden Star’s IRISH WRIGLEY – nb
2096 – LOBELLO Ankalima – dosk. 2
2097 – Tiroen TAKE ME TO THE TOP – dosk.3
2098 – ULTAN WOLPO NEISIN – dosk.1, CWC
klasa użytkowa / working class
2099 – Lofty DESPERADO – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB
klasa championów / champion class
2100 – PRESIDENT LINCOLN z Arislandu – dosk.1, CWC
2101 – TULLAMORE NIGCHARM WOLLAT – dosk. 2
SUKI/BITCHES
klasa szczeniąt / puppy class
2102 – SWEET SURPRISE z Arislandu – w.o. 1
klasa młodzieży / junior class
2103 – JANUARY’S SURPRISE Lofty – dosk.1, ZwMł, NJwR
klasa pośrednia / intermedia class
2104 – ROYAL FABLE z Palety Mahoniu – dosk.1, CWC
2105 – SWEETIE BELLE Amberin – dosk. 2

klasa otwarta / open class
2106 – GARDENSETT GABRIELA SABATINII z Arislandu – dosk. 2
2107 – MAYBE Madra Rua – nb
2108 – TARA Rude Ziółko – dosk. 3
2109 – Tiroen TOP SECRET – dosk. 1, CWC, res. CACIB
klasa championów / champion class
2110 – Tiroen TOP MARKS – dosk. 2

2111 – WINTER NIGHT BY FIREPLACE z Arislandu – dosk.1, CWC, Zw, CACIB

 

Seter szkocki – Gordon / Gordon Setter
PSY/DOGS 
klasa młodzieży / junior class
2112 – BEST JAZZ from Setamber – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior
2113 – BEST ROCK from Setamber – bdb 2
2114 – FABULOUS LEON PORTER Leonnelka – nb
klasa pośrednia / intermedia class
2115 – Lofoten MYSTIC DREAM – dosk.1,
klasa otwarta / open class
2116 – BAFI Kochanej Emilki –  bdb 1
klasa użytkowa / working class
2117 – ASTI z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC,  CACIB, BOB, BOG II
klasa championów / champion class
2118 – DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, res.CACIB
SUKI/BITCHES
klasa młodzieży / junior class
2119 – BEST COFFEE FROM Setamber – dosk.1, ZwMł
2120 – FABULOUS BARBARA Leonnelka  – nb
klasa pośrednia / intermedia class
2121 – CELTIC BLACKOUT Kochanej Emilki – dosk.1, CWC
klasa championów / champion class
2122 – DOCCIA AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, CACIB