Sędzia/Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) – pointery, Jacqueline Quiros-Kubat (AR) – setery

BOG:

I –  FOREST LADY Alive Silver (ww)

II – wnk?

III – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny (sg)

IV – WAY TO GO Diervilla (si)

 

WAY TO GO Diervilla – BIS Junior III

 

Pointer

Psy – Dogs

Klasa młodzieży

1621 – FACE z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, Zw.Mł, BOS

Suki – Bitches

Klasa młodzieży

1622 – FANTASTICA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1. Zw.Mł., Best Junior, BOB

 

Seter angielski/English Setter

Psy – Dogs

Klasa młodzieży

1623 – VICTORIOUS BLAZE Simarilion – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior

Klasa weteranów

1624 – LEYTON of Meadows Brook – dosk.1

Suki – Bitches

Klasa otwarta

1625 – KSIĄŻĘCA CYRKONIA z Orszaku Chrobrego – 

Klasa championów

1626 JOSEPHINE BAKER Marisett – dosk.1, CWC, Zw, BOB

1627 Meldor-Sett LUSCIOUS LEA – dosk.2

Klasa weteranów

1628 Silvanus OCHRA OXANA – dosk.1, BOB Veteran

 

Seter irlandzki/Irish Setter

Psy – Dogs

Klasa młodzieży

1629 – CEREUS Rude Ziółko

1630 – CORIANDER Rude Ziółko

1631 – WIN A CENT Diervilla – dosk.1, Zw.Mł.

Klasa pośrednia  

1632 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop – dosk. 2

1633 – Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.1, CWC, Zw, CACIB

Klasa otwarta 

1634 – Meldor-Sett MIGHTY GEAL – dosk.1, CWC

Klasa championów  

1635 – BAYAMO Wiatr w Polu – dosk.2

1636 – Cordarragh PICASSO – dosk.1, CWC, resCACIB

Suki – Bitches

Klasa młodzieży  

1637 – HEROINE OF WISDOM All Irish Gold –

1638 – KINGDOM OF LOVE All Irish Gold – 

1639 – ONE AND ONLY Amber Wind – dosk.2

1640  – WAY TO GO Diervilla – dosk.1, Zw.M.ł, BOB Junior, BOB

Klasa pośrednia 

1641 – SWEETIE BELLE Amberin – dosk.1, CWC

Klasa otwarta  

1642 – CLOE Cinammons – dosk.2, resCACIB

1643 – RED FOXI Rysi Wykrot – dosk.3

1644 – SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu – dosk.1, CWC, Zw, CACIB

Klasa użytkowa  

1645 – AENIGMA Quara Torvitas – dosk.1, CWC

 

Seter irlandzki czerwono-biały/Irish Red&White Setter

Psy – Dogs

Klasa młodzieży  

1646 – BOREAS Artegerd – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS

Suki – Bitches

Klasa championów 

1647 – Corranroo CAROLINE – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB

 

Seter szkocki/Gordon Setter  

Psy – Dogs

Klasa młodzieży   

1648 – Passion Fild PAY NO MIND – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior

Klasa pośrednia 

1649 – EVENING STAR z Ojcowskiej Doliny-

Klasa championów 

1650 – DOLCE LINK EVERYWHERE Z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB

Suki – Bitches

Klasa otwarta

1651 – HELENA FROM GORDON’S CASTLE Tesab-Aksed – bdb

1652 – LADY CAFE LATTE Under Sett – bdb

1653 – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOS

Klasa użytkowa

1654 – ISNA Buriatka

1655 – Sherwins CAMEE – dosk.1, CWC, resCACIB