Sędzia/Judge: Krystyna Opara (PL) – (sędzia opisywała psy)

BOG:

I – Dama (bracco it)

II – w.węgierski

III – Corranroo CAROLINE (irws)

IV – CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki (gs)

 

 

KISS MY BABY Lofty – BIS Minor Puppy II

CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki – BIS Junior I – niedziela

RAVEN WHITE Magenta – BIS Veteran IV

 

Pointer

Suki – Bitches

Klasa szczeniąt – Puppy class

2115 – FACE z Karczewskiej Zagrody

Klasa pośrednia – Intermedia Class

2116 – EVENING DUE z Karczewskiej Zagrody

Klasa otwarta – Open Class

2117 – Chesterhope FRANKA – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB

 

Seter Angielski/English Setter

PSY/DOGS

Klasa młodzieży – Junior Class

2118 – VANGELIS Simarilion – dosk.1, ZwMł, BOB Junior

Klasa otwarta – Open Class

2119 – LIND LINNEUSZ Elater Polonica- dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa championów – Champion Class

2120 – AMOS ARCHER by Michule – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa weteranów – Veteran Class

2121 – RAVEN WHITE Magenta – NWwR, BIS weteran IV

SUKI/BITCHES

Klasa pośrednia – Intermedia Class

2122 – Sheradin's Star BUSHMILLS – dosk.1, CWC, res. CACIB

2123 – WHITE EUCHARIS Lofty – bdb 2

Klasa otwarta – Open class

2124 – Sheradin's Star BLACK VELVET FOR ARISLAND – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

 

Seter irlandzki/Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

2125 – KISS of LOVE Lofty – nb

Klasa młodzieży – Junior Class

2126 – CEREUS Rude Ziółko – dosk.1, ZwMł

2127 – CORIANDER Rude Ziółko – dosk.4

2128 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop

2129 – Imperialsetter ROYAL DREAM – dosk.2

2130 – Seterday IGOR – dosk.3

2131 – TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arislandu – dosk.

Klasa pośrednia – Intermedia Class

2132 – LORD ARTUR All Irish Gold – dosk.1, CWC, res. CACIB

Klasa użytkowa – Working Class

2133 – Neiven AMOR'S ARROW – dosk.1, CWC

2134 – TAURAS – dosk.2

Klasa championów – Champion Class

2135 – Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL- dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Suki – Bitches

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

2136 – KISS ME BABY Lofty – wo I, NMłSzwR, BIS MłSz II

Klasa szczeniąt – Puppy class

2137 – HEROINE OF WISDOM All Irish Gold – wo I, NSzwR

Klasa młodzieży – Junior Class

2138 – JANUARY'S SURPRISE Lofty – dosk. 4

2139 – KINGDOM OF LOVE All Irish Gold – dosk. 3

2140 – LASTERFIELD LUCKY CARD GAME z Arislandu – dosk.

2141 – RANDI INGERMAN Degli Angeli Rossi – dosk.

2142 – SWEETIE BELLE Amberin – dosk.2

2143 – TRAMPERUS AIR FORCE ONE z Arislandu – dosk.1, ZwMł, BOB Junior, BOS

Klasa otwarta – open Class

2144 – SILENT NIGHT z Arislandu – dosk.1, CWC, Zw, CACIB

2145 – SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu – dosk.2, resCACIB

Klasa championów – Champion Class

2146 – CERES Amber Wind – nb

 

Seter Irlandzki Czerwono Biały/Irish Red and White Setter

SUKI/BITCHES

Klasa Championów – Champion class

2147 – Corranroo Caroline – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt- Puppy Class

2148 – VEYRON Black Ivy – nb

Klasa młodzieży – Junior Class

2149 – Lofoten MYSTIC DREAM – dosk1, Zw.Mł

2150 – Passion Fild PAY NO MIND – dosk.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class

2151 – CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki – dosk.2

2152 – Lofoten MY WISH COME TRUE – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

Klasa otwarta – open Class

2153 – ANGEL  Natolińskie Wzgórza- nb

Klasa championow- Champion Class

2154 – DUKE EWERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.2

2155 – HARRY Black Ivy – dosk.1, CWC, resCACIB

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży – Junior Class

2156 – BEST COFFEE from Setamber – dosk.2

2157 – CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki – dosk.1, ZwMł, Best Junior, BOB

Klasa championów – Champion Class

2158 – DOCCIA  AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk.2, resCACIB

2159 – HOPE Black Ivy – dosk.1, CWC, CACIB

2160 – ROSSICH PROSTO PESNYA – dosk.3