Sędzia/Judge: Viera Staviarska (SK)

BOG:

I – Lofty DESPERADO (s.i.)

II – ASTI z Ojcowskiej Doliny (s.s.g.)

III – CANBERRA of Skyrocket (w.węg.)

IV – EVENING STAR z Karczewskiej Zagrody (p.)

alt

fot.Sylwia Książek

 

 

10.00 Pointer/English Pointer

Psy – Dogs

Klasa młodzieży – Junior Class 1

2023 ZEFIR z Halikarnasu

Klasa otwarta – Open Class 1

2024 – DOVER z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

Klasa użytkowa – Working Class 1

2025 – AJZON z Halikarnasu

Klasa championów – Champion Class 1

2026 – COCOS z Karczewskiej Zagrody

Suki – Bitches

Klasa młodzieży – Junior Class 1

2027 – EVENING STAR z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, Zw.Mł, BOB

Klasa otwarta – Open Class 3

2028 – DAKOTA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CWC

2029 – DHUBRI z Karczewskiej Zagrody – bdb 3

2030 – Wind Tamer CHIARA – bdb 2

Klasa użytkowa – Working Class 1

2031 – KORA z Halikarnasu –

 

10.30 Seter angielski/English Setter

Suki – Bitches

Klasa młodzieży – Junior Class

2032 – BLUE NIGHT BALERINA Venatrisett – dosk.2

2033 – Sheradin’s Star BUSHMILLS – dosk.1, Zw.Mł.

Klasa championów – Champion Class

2034 – Meldor-Sett DEEP EMOTION LOFTY – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

2035 – SOPHIA LOREN Magenta In Blue – dosk.2, resCACIB

 

10.45 Seter irlandzki/Irish Red Setter

Dogs

Klasa szczeniąt – Puppy Class 2

2036 – CORIANDER Rude Ziółko – w.o. 1

2037 – TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arislandu – w.o. 2

Klasa młodzieży – Junior Class 1

2038 – FIRE OF THE NIGHT Żywiecki Trop – dosk.1, Zw.Mł,

Klasa pośrednia – Intermediate Class 1

2039 – TOPAZ Rude Ziółko-dosk1, CWC

Klasa otwarta – Open Class 2

2040 – CRUX Amber Wind-dosk1, CWC

2041 – EMOTION BOY Lofty- nb

Klasa użytkowa – Working Class 2

2042 – CYNAMON Lofty – dosk.2

2043 – DESPERADO Lofty – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa championów – Champion Class 5

2044 – BAYAMO Wiatr w Polu – dosk.3

2045 – DELGADO Rysi Wykrot – dosk

2046 – ESSENTIAL KILLING Lofty – dosk. 4

2047 – Garden Star’s RED BULL – dosk.1, CWC, resCACIB

2048 – Quinniver’s OLD TIME ROCK ‚N’ ROLL – dosk.2

Suki – Bitches

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy 1

2049 – KINGDOM OF LOVE All Irish Gold – w.o.1, Najlepsze Baby

Klasa szczeniąt – Puppy Class 1

2050 – JANUARY’S SUPRISES Lofty – w.o.1,  Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży – Junior Class 3

2051 – Copper ‚s SNOWKIDDIN – dosk.1, Zw.Mł, Najlepszy Junior

2052 – Imperialsetter ROYAL MIDNIGHT- 2

2053 – SWEETIE BELLE Amberin – bdb

Klasa pośrednia – Intermediate Class 4

2054 – Double Dream Lovesett WONDERFULL LIFE – dosk.1, CAC, CACIB

2055 – Meldor-Sett MEADOWS OF HEAVEN – 2

2056 – RED FOXI Rysi Wykrot – 3

2057 – TARA Rude Ziółko – 4

Klasa otwarta – Open Class 2

2058 – ABRA Rysi Wykrot – dosk.2

2059 – UNITED IN HOPE of Glory-Red – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class 3

2060 – Copper ‚s MAGIC GLIMMER – dosk.1, CWC, res CACIB

2061 – EVENFLOW FEVER Diamonds & Rust – dosk.3

2062 – Vexillum R.BLUE SKY – dosk.2

 

12.05 Seter irlandzki czerwono-biały/Irish Red and White Setter

Psy – Dogs

Klasa pośrednia – Intermediate Class 1

2063 – ARDGHAL Shadow Dog –

Suki – Bitches

Klasa szczeniąt – Puppy Class 1

2064 – FAME from Silven’s Lodge – wo, Najlepsze Szczenię

Klasa otwarta – Open Class 1

2065 – AIOBHE Shadow Dog – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

 

 

12.15 Seter szkocki – Gordon (17)

Gordon Setter

Psy – Dogs

Klasa szczeniąt – Puppy Class 1

2066 Passion Fild PAY NO MIND – wo, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży – Junior Class 3

2067 – BEST JAZZ from Setamber – dosk.3

2068 – CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki – dosk.1, Zw.Mł, Best Junior

2069 – Lofoten MYSTIC DREAM – dosk.2

Klasa użytkowa – Working Class 1

2070 – ASTI z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa championów – Champion Class 1

2071 – DUKE EVERYWHERE Z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, resCACIB

Suki – Bitches

Klasa młodzieży – Junior Class 2

2072 – CELTIC BLACKENED Kochanej Emilk i- dosk., Zw. Mł.

2073 – METALLICA Gordon Paradise – dosk.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class 4

2074 – KIMBERLEY Natolińskie Wzgórza – 3

2075 – LADY LIBERTY Under Sett – dosk.2

2076 – MY OH MY BLACK Lofty – dosk.1, CWC

2077 – Reddeer GAELIC LEGEND – bdb.4

Klasa otwarta – Open Class 3

2078  – DOCCIA AFRICA Z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

2079 – HERA FROM GORDONS CASTLE Tesab-Aksed – dosk.3

2080 – LADY IN RED Under Sett – dosk.2

Klasa użytkowa – Working Class 1

2081 – SALMA Black Ivy – bdb

Klasa championów – Champion Class 1

2082 – HOPE Black Ivy – dosk.1, CWC, resCACIB