Sędzia/Judge: Janusz Opara (PL)

BOG:

I – OLD TIME RUSSIAN ROMANCE z Arislandu (s.i.)- BIS I

II – Fairray JETSET (s.a.)

III – Meldor-Sett ROYAL ORIFLAME (b.d’a.)

IV – DHANYA z Karczewskiej Zagrody (p.)

alt

fot. Arion Klub Hodowców

CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki (s.s.g.) – BIS Junior

OCEAN BREEZE from Crawford Land & Neiven AMORS ARROW (s.i.) – Best Couple IV

 

Pointer – English Pointer (3)
Psy – Dogs

Klasa młodzieży – Junior Class
662 ETOX z Karczewskiej Zagrody
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class

663 EVENING DUE z Karczewskiej Zagrody
Klasa otwarta – Open Class
664 DHANYA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CWC, BOS, BOB

Seter angielski – English (5)
Psy – Dogs
Klasa championów – Champion Class

665 KSIĄŻĘCY BRYLANT z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CWC, BOS
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class
666 BLUE NIGHT BALERINA Venatrisett – nb
667 Sheradin’s Star BLACK VELVET FOR ARISLAND – dosk.1, Zw.Mł, Best Junior
668 Sheradin’s Star BUSHMILLS- dosk2
Klasa championów – Champion Class
669 Fairray JETSET – dosk.1, CWC, BOB

Seter irlandzki – Irish Red Setter (18)
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class

670  OLD TIME RUSSIAN ROMANCE z Arislandu – dosk.1, Zw.Mł, Best Junior, BOB
Klasa pośrednia – Intermediate Class
671 Meldor-Sett MIGHTY GEAL- dosk.1, CWC
Klasa otwarta – Open Class
672 JURAND z Orszaku Chrobrego – dosk.2
673 Meldor-Sett  KNIGHT ERRANT – dosk.1, CWC
Klasa użytkowa – Working Class
674 Neiven AMOR’S ARROW – dosk.1, CWC
Klasa championów – Champion Class
675 Mayfred MR MUSK MAPLE – dosk.1, CWC
676 Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL- dosk.2

Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – Puppy Class

677 TRAMPERUS AIR FORCE ONE z Arislanduwo,Best Puppy

Klasa młodzieży – Junior Class
678 FILIS z Orszaku Chrobrego –
679 ROYAL FABLE z Palety Mahoniu- dosk.1, ZwMł
680 SCARLETT’S LOVE STORY Amberin
681 STELLA THE SWEETHEART Amberin
Klasa pośrednia – Intermediate Class
682 OCEAN BREEZE from Crawford Land – dosk.2
683 TARA Rude Ziółko – dosk.1, CWC, BOS
Klasa otwarta – Open Class
684 JOLANDA z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CWC
685 NIGHT IN BLUE z Arislandu – dosk.2
Klasa użytkowa – Working Class
686 Fokker’s FIONA – dosk.1, CWC
Klasa championów – Champion Class
687 IDALIA z Mahagonii – dosk.1, CWC

Seter szkocki – Gordon – Gordon Setter (3)
Psy – Dogs
Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy

688 FABULOUS HUBERT JOURNALIST Leonnelka – wo, Best Minor Puppy
Klasa młodzieży – Junior Class
689 CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki – dosk.1, ZwMł, Best Junior, BOB, BIS Junior I
Suki – Bitches
Klasa otwarta – Open Class

690 DOCCIA AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, Zw, BOS