Sędzia/Judge: Aleksander Skrzyński (PL), BOG: Vyacheslav Werbitskij (BY)

alt

BOG:

I – AYRA CAMISTAR z Czarnego Dworu (w.n.k.)

II – AJZON z Halikarnasu (p.)

III – ARGO Rysi Wykrot (s.i.)

IV – BART Darbis Drakas (w.n.sz.)

 

Memoriał im. Cz. Kurowskiego:

I – ARGO Rysi Wykrot (s.i.)

II – AJZON z Halikarnasu (p.)

III – BLUE NIGHT BALERINA Venatrisett (s.a.)

IV – DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny (s.s.g.)

 

PHOTO GALLERY

 

Pointer

Psy – Dogs

Klasa młodzieży – Junior Class

1719 – ZEUS z Halikarnasu – dosk.1,Zw.Mł., BOB Junior

Klasa użytkowa – Working Class

1720 – AJZON z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Suki – Bitches

Klasa młodzieży – Junior Class

1721 – ZOJA z Halikarnasu – dosk.1,Zw.Mł.

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1722 – DHUBRI z Karczewskiej Zagrody –

Klasa otwarta – Open Class

1723 – Wind Tamer CALINE

1724 – DAKOTA z Karczewskiej Zagrody

Klasa użytkowa – Working Class

1725 – KORA z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

 

Seter angielski – English Setter

SUKI/FEMALES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1726 – Sheradin’s Star BLACK VELVET FOR ARISLAND – wo.1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży – Junior Class

1727 – BLUE NIGHT BALERINA Venatrisett – dosk.1, Zw.Mł., BOB

1728 – WHITE CALLA Lofty – nb

 

Seter irlandzki – Irish Red Setter

PSY/MALES

Klasa młodzieży – Junior Class

1729 – VINCENT of The Frison Fields – wo.1, ZwMl

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1730 – Cinammon’s CHASE – dosk. 1, CWC

1731 – FRANTIC Lofty – nb

1732 – Garden Star’s IRISH WRINGLY – dosk.2

Klasa otwarta – Open Class

1733 – NAPOLEON BONAPARTE z Arislandu – dosk.2

1734 -TOMMY HILIFINGER of Glory Red – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

1735 – ARGO Rysi Wykrot – dosk. 1 CWC, CACIB, BOB

1736 – BAYAMO Wiatr w Polu – dosk.3,

1737 – Quinniver’s OLD TIME ROCK ‚N’ ROLL – dosk.2, resCACIB

SUKI/FEMALES

Klasa młodszych szczeniąt – Minor Puppy Class

1738 – TRAMPERUS AIR FORCE ONE z Arislandu – wo.1, BOB Baby

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1739 – SCARLETT’S LOVE STORY Amberin – wo. 2

1740 – STELLA THE SWEETHEART Amberin – wo.1, BOB Puppy

Klasa młodzieży – Junior Class

1741 – ANNA GERMAN z Arislandu – 4

1742 – ANNA JANTAR z Arislandu – dosk. 1, Zw.Mł., BOS

1743 – AUDREY HEPBURN z Arislandu – 3

1744 – ROYAL FABLE z Palety Mahoniu – dosk.2

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1745 – Double Dream Lovesett WONDERFULL LIFE – nb

1746 – SILVER BELLS z Arislandu – dosk.1

Klasa otwarta – Open Class

1747 – ABRA Rysi Wykrot – dosk?

1748 – EVENFLOW IMAGINE Diamonds & Rust – dosk.3

1749 – GARDENSETT GINA LOLLOBRIGIDA z Arislandu – dosk.?

1750 – ROSA Rude Ziółko – dosk.1, CWC, resCACIB

1751 – Affordance SPICE OF LIFE – dosk?

1752 – SUMMER LOVE z Mahagonii – dosk.2

Klasa championów – Champion Class

1753 – IDALIA z Mahagonii – dosk.1, CWC, CACIB

Klasa weteranów – Veteran Class

1754 – FORTUNA z Mahagonii – dosk.2

1755 – JUST A KISS Diervilla – dosk.1, BOB Veteran

 

Seter irlandzki czerwono-biały – Irish Red-White Setter

SUKI/FEMALES

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1756 – AIOBHE Shadow Dog – dosk.1, CAC, CACIB, BOB

 

Seter szkocki Gordon – Gordon Setter

PSY/MALES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1757 – Lofoten MYSTIC DREAM – wo1, BOB Puppy

Klasa pośrednia – Interemdiate Class

1758 – KASHI  Natolińskie Wzgórza – 2

1759 – LAMBORGHINI Black Ivy – dosk.1, CWC

Klasa otwarta – Open Class

1760 – DON CORLEONE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa użytkowa – Working Class

1761 – CLIPPER Black Ivy – dosk.1, CWC

Klasa championów – Champion Class

1762 – ANGEL  Natolińskie Wzgórza – dosk.2

1763 – DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

SUKI/FEMALES

Klasa szczeniąt – Puppy Class

1764 – CELTIC BLACKENED Kochanej Emilki – wo.1

Klasa młodzieży – Junior Class

1765 – MY OH MY BLACK Lofty – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1766 – KIMBERLEY Natolińskie Wzgórza – bdb. 2

1767 – LADY IN RED Under Sett – db?

1768 – LULLABY Black Ivy – bdb. 1

Klasa użytkowa – Working Class

1769 – CARMEN Black Ivy – dosk.1, CWC, CACIB, BOS