KRAJOWA WYSTAWA PSÓW MYŚLIWSKICH

Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny (PL)

BOG:

I – ENJOY THE WIND Just Weimaraner (w.w.)

II – AJZON z Halikarnasu (p.)

III – TRISTAN Simarilion (s.a.)

IV – ILIAS Kajminia (w.n.k.)

 

Copper’s GYPSY ROSE (s.i.) – BIS Junior

GIPSY WIND z Arislandu (s.i.) – BIS Veteran

 

RING IV

Pointer/English Pointer

PSY/MALES

Klasa użytkowa/Working Class

170 – AJZON z Halikarnasu – dosk.1, CWC, Zw, BOB

SUKI/FEMALES

Klasa użytkowa/Working Class

171 – KORA z Halikarnasu – dosk.1, CWC, Zw, BOS

Klasa weteranów/Veteran Class

172 – PERSA Wilczy Raj – dosk.1, Best Veteran

 

Seter angielski/English Setter

PSY/MALES

Klasa szczeniąt/Puppy Class

173 – Sheradin’s Star BALLANTINES – w.o. 1, Best Puppy

Klasa otwarta/Open Class

174 – TRISTAN Simarilion – dosk.1, CWC, Zw, BOB

Klasa championów/Champion Class

175 – LEONARDO DA VINCI Elater Polonica – dosk.1, CWC

Klasa weteranów/Veteran Class

176 – RAVEN WHITE Magenta – dosk.1, Best Veteran

SUKI/FEMALES

Klasa młodzieży/Junior Class

177 – Lofty WHITE EUCHARIS – dosk.1, ZwMł, Best Junior

Klasa championów/Champion Class

178 – PASJA z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CWC, Zw, BOS

 

 

Seter irlandzki/Irish Red Setter

PSY/MALES

Klasa mlodszych szczeniąt/Minor Puppy Class

179 – WIN A CENT Diervilla – w.o.1 , Best Baby

Klasa młodzieży/Junior Class

180 – Copper’s GYPSY ROSE – dosk.1, ZwMł, Best Junior

Klasa championów/Champion Class

181 – KAPADOR Bobrujące Rudzielce – dosk.1, CWC, Zw, BOB

Klasa weteranów/Veteran Class

182 – GIPSY WIND z Arislandu – dosk.1, Best Veteran

SUKI/FEMALES

Klasa championów/Champion Class

183 – SWEET SAGA All Irish Gold – dosk.1, CWC, BOS

Klasa weteranów/Veteran Class

184 – INDIAN SUMMER SKY Diervilla – dosk.1

 

Seter irlandzki czerwono-biały/Irish Red and White Setter

PSY/MALES

Klasa otwarta/Open Class

185 – PREACIOUS DREAMER Shadow Dog – ?

 

 

Seter szkocki/Gordon Setter

PSY/MALES

Klasa szczeniąt/Puppy Class

186 – CELTIC FROST Kochanej Emilki – w.o.1

Klasa pośrednia/Intermediate Class

187 – ALTREI PRINCE Moravia – dosk.1, CWC

Klasa championów/Champion Class-

188 – ANGEL z Natolińskich Wzgórz – dosk.1, CWC, BOS

SUKI/FEMALES

Klasa szczeniąt/Puppy Class

189 – CETLIC BLACKENED Kochanej Emilki – w.o.1, Best Baby

Klasa młodzieży/Junior Class

190 – SEPIA Alstem – bdb. 1

Klasa pośrednia/Intermediate Class

191- LULLABY Black Ivy – dosk.1, CWC

Klasa otwarta/Open Class

192 – LEELOO Kaladan – nb

Klasa użytkowa/Working Class

193 – CARMEN Black Ivy – dosk.1, CWC

Klasa championów/Champion Class

194 – ROSALIE von der Wilden Horde – dosk.1, CWC, Zw, BOB