Sedzia/Judge: Piotr Król (PL)
 
BOG:

I – Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL (s.i.)

II – CZAKRA z Czarnego Dworu (w.n.k.)

III – PROTAZY Weimaraners House (w.w.k.)

IV – ASTI z Ojcowskiej Doliny (s.s.g.)
 
Lofty DESPERADO (s.i.) – BIS Working
Lofty Kennel – Najlepsza Grupa Hodowlana

 
Pointer
PSY/MALES
Klasa Użytkowa/Working Class
QUARK – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB
SUKI/FEMALES
Klasa Pośrednia/Intermediate Class
DAKOTA z Karczewskiej Zagrody
Klasa Otwarta/Open Class
BRANDY Kozłowiecki Bór
Wind Tamer CANTARA
 
Seter irlandzki/Irish Setter
PSY/MALES
Klasa Młodzieży/Junior Class
MARANT Madra Rua – dosk.1, Zw.Mł.
Klasa Pośrednia/Intermediate Class
PRESIDENT LINCOLN z Arislandu – dosk.1, CWC
Klasa Otwarta/Open Class
ESSENTIAL KILLING Lofty – dosk.1, CWC
Fokker’s FRED – bdb 3
LORD Ankalima – dosk. 2
Klasa Użytkowa/Working Class 
Lofty DESPERADO – dosk.1, CWC, resCACIB
Klasa championów/Champion Class
PROMYK SŁOŃCA Dostojne Szałaputy – dosk.2
Quinniver’s OLD TIME ROCK ‚N’ ROLL – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB, BOG
SUKI/FEMALES
Klasa Młodszych Szczeniąt/Minor Puppy Class
STELLA THE SWEETHEART Amberin – w.o.1, BOB Puppy
SWEETIE BELLE Amberin – w.o.2
Klasa Młodzieży/Junior Class 
Double Dream Lovesett WONDERFULL LIFE – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
Lofty HARPI – dosk. 2
MAYBE Madra Rua – dosk. 3
Klasa Pośrednia/Intermediate Class 
FANTASY Lofty – dosk.1, CWC
Klasa Otwarta/Open Class
GARDENSETT GINA LOLOBRIGIDA z Arislandu – dosk.2
Lofty LADY GODIVA – dosk.1, CWC, resCACIB
ROSA Rude Ziółko – 3
Klasa Użytkowa/Working Class
Fokker’s FIONA – dosk.1, CWC
Klasa championów/Champion Class
BRIGITTE BARDOT Lofty – dosk.1, CWC, Zw, CACIB
 
Seter angielski/English Setter
PSY/MALES
Klasa Otwarta/Open Class
TRISTAN Simarilion – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOS
SUKI/FEMALES
Klasa Młodszych Szczeniąt/Minor Puppy Class
Sheradin’s Star BLUE CURACAO – w.o.2
Sheradin’s Star BUSHMILLS – w.o.1, BOB Puppy
Klasa championów/Champion Class
BADIA BRAWURA by Michule – dosk.3
Fairray JETSET – dosk.2
Meldor-Sett DEEP EMOTION LOFTY – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB
 
Seter szkocki/Gordon Setter
PSY/MALES
Klasa Otwarta/Open Class
BAFI Kochanej Emilki – dosk. 2
KENT RESOLUTE Kaladan – dosk.1, CWC, resCACIB 
Klasa championów/Champion Class
ASTI z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOB
SUKI/FEMALES
Klasa Młodszych Szczeniąt/Minor Puppy Class
MIRACLE OF EQUALITY Storm Corner – w.o.1
Klasa Szczeniąt/Puppy Class
METALLICA Gordon Paradise – w.o.1
Klasa Młodzieży/Junior Class
KIMBERLEY Natolińskie Wzgórza 
Lady Latte Cafe Under Sett
My Shining Star Black Lofty – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior
Klasa Pośrednia/Intermediate Class
Diana Africa z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, Zw, CACIB, BOS
Doccia Africa z Ojcowskiej Doliny – dosk.2, resCACIB