Sędzia/Judge: John Thrilwell (UK)
 
BIS:
I – CHIQUITA Black Ivy (s.s.g.)
II – Sangarah CONSPIRATION (s.s.g.)
III – Corranroo CAROLINE (s.i.cz-b)
 
BIS Younger Puppy:
I – CELTIC FROST Kochanej Emilki (s.s.g.)
II – Copper’s SNOWKIDDIN (s.i.)
 
BIS Junior:
I –
II – DRACARYS Amber Wind (s.i.)
III – AIOBHE Shadow Dog (s.i.cz-b)
IV – LADY LIBERTY Under Sett (s.s.g.)
 
BIS Working:
I – Neiven AMMOR’S ARROW (s.i.)
IV- CARMEN Black Ivy (s.s.g.)
 

BIS Veteran:
I – GIPSY WIND z Arislandu (s.i.)
II – RUBIA Kaladan (s.s.g.)
 
Najlepsza Hodowla/Breeding Group:
I – Black Ivy (s.s.g.)
II – Just Weimaraner (w.w.k.)
III – Lofty (s.i.)
IV – z Halikarnasu (p.)

 
Pointer 
Psy – Dogs 
Klasa młodsze szczenię – Younger Puppy Class
14 – EVERYTHING TO ME  z Karczewskiej Zagrody – nb?
Klasa szczeniąt – Puppy Class
15 – ZEUS z Halikarnasu – w.o.1, Best Puppy
Klasa otwarta – Open Class
16 – ARGOS z Halikarnasu – bdb1
Klasa użytkowa – Working Class
17 – KASTOR z Halikarnasu – dosk.1, CWC
Klasa championów – Champion Class
18 – AJZON z Halikarnasu – dosk.2
19 – ARON Kozłowiecki Bór – dosk. 3
20 – COCOS z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu
Suki – Bitches 
Klasa pośrednia – Intermediate Class
21 – DHUBRI z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CWC
Klasa otwarta – Open Class
22 – ARTEMIS z Halikarnasu – nb
23 – DHANYA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CWC
Klasa użytkowa – Working Class
24 – HERSE Z Halikarnasu – dosk.1, CWC
25 – KORA z Halikarnasu – dosk.2
Klasa championów – Champion Class
26 – AQUA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
Klasa weteranów – Veteran Class
27 – PERSA Wilczy Raj – bdb.1
 
 
Seter Angielski/English Setter
Psy – Dogs 
Klasa szczeniąt – Puppy Class
28 – ANGEL ELEGANCE Magenta In Blue – w.o.1, BOB Puppy
Klasa pośrednia – Intermediate Class
29 – Quensha NIGHT FEVER – dosk.1, CWC
Klasa otwarta – Open Class
30 – Silmanhurst CHATACHOOCHEE MAX – ? 2
31 – Latin Lover DRUMMER BOY – dosk.1, ?
Klasa użytkowa – Working Class
32 –  ACRUX Grey Shadow of Imladris – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu
Klasa championów – Champion Class
33 –  KSIĄŻĘCY BRYLANT z Orszaku Chrobrego – ?
Suki – Bitches 
Klasa otwarta – Open Class
34 – KSIĄŻĘCA CYRKONIA z Orszaku Chrobrego – dosk.2
35 – PASJA z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CWC
36 – SUSAN Magenta in Blue – dosk.3
Klasa championów – Champion Class
37 – Meldor-Sett DEEP EMOTION LOFTY – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
38 – JOSEPHINE BAKER Marisett – dosk.2
39 – KSIĄŻĘCA PERŁA z Orszaku Chrobrego – dosk.3
 
Seter Irlandzki/Irish Setter
Psy – Dogs 
Klasa młodzieży – Junior Class
40 – DRACARYS Amber Wind – dosk.1, ZwMł, Młodziezowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, BIS Junior II
41 – Copper’s GYPSY ROSE – dosk.2
42 – Meldor-Sett MIGHTY GEAL – dosk.3
Klasa pośrednia – Intermediate Class
43 – FEROMON Lofty – dosk.2
44 – FRANTIC Lofty – dosk.1
Klasa otwarta – Open Class
45 – Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO – dosk.1, CWC
46 – Garden Star’s RED BULL – dosk.2
47 – LOVE GAME IS OVER Dostojne Szałaputy – ? 3
Klasa użytkowa – Working Class
49 – Neiven AMOR’S ARROW – dosk.1, CWC, BIS Working I
Klasa championów – Champion Class
48 – Copper’s MAGIC MASTER – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu
50 – BAYAMO Wiatr w Polu – dosk.3
51 – ESSENTIAL KILLING Lofty – bdb.
52 – ICY BREEZE Jay Slovak Base – dosk.?
53 – Mayfred MR MUSK MAPLE – dosk.2
54 – SALFORD WIZARD z Arislandu – dosk.4
Klasa weteranów – Veteran Class 
55 – GIPSY WIND z Arislandu – doks.1, Best Veteran, BIS Veteran
Suki – Bitches 
Klasa młodsze szczenię – Younger Puppy Class
56 – Copper’s SNOWKIDDIN – w.o.1, BOB Younger Puppy, BIS Younger Puppy 2
Klasa młodzieży – Junior Class
57 – Neiven EMOTIONAL ESSENCE – dosk.2
58 – HARPI Lofty – dosk.1, Zw.M.ł, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
59 – SILENT NIGHT z Arislandu – dosk.3
Klasa pośrednia – Intermediate Class
60 – EVENFLOW FEVER Dimonds&Rust – dosk.1, CWC
Klasa otwarta – Open Class
61 – Ebony-Sett FLASHING FENOMENAL – dosk.2
62 – Gardensett SCARLET O’HARA – dosk?
63 – LADY GODIVA Lofty – dosk.3
64 – MYSTERIOUS SPRING SPIRIT Amber Wind – dosk.4
65 – Sangarah PURITY – dosk.1, CWC
66 – UNITED IN HOPE of Glory-Red – dosk?
Klasa championów – Champion Class
67 – Sangarah CONSPIRATION – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
68 – Evenflow SPRING WAKE UP – dosk.2
Klasa weteranów – Veteran Class
69 – Shadwell ABSOLUTELY ALL MY LOVING – dosk.1
70 – GIPSY FLOWER z Arislandu – dosk.3
71 – JUST A KISS Diervilla – dosk.2
 
Seter Irlandzki Czerwono-Biały/Irish Red and White Setter
Psy – Dogs 
Klasa otwarta – Open Class
72. Dalriach ROLLING STONE
Suki – Bitches 
Klasa młodzieży – Junior Class 
73 AIOBHE Shadow Dog – dosk.1, Zw.Mł., Młodziezowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, BIS Junior III
Klasa otwarta – Open Class 
74 Corranroo CAROLINE – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
75 SECRET WISH Shadow Dog – dosk.2
Klasa championów – Champion Class
76 Redmore BRIGHT DIAMOND – dosk.1, CWC
 
Seter szkocki/Gordon Setter
Psy – Dogs 
Klasa młodsze szczenię – Younger Puppy Class
77 CELTIC FROST Kochanej Emilki – w.o.1, BOB Younger Puppies, BIS Younger Puppies
78 Lofoten MYSTIC DREAM – nb
Klasa pośrednia – Intermediate Class 
79 DOWN UNDER WONDER from Fairy Sett – dosk.2
80 LAMBORGHINI Black Ivy – dosk.1, CWC
Klasa użytkowa – Working Class 
81 BJ-MOVIESTAR z Ojcowksiej Doliny – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS
82 CLIPPER Black Ivy – dosk.2
Klasa championów – Champion Class 
83 ASTI z Ojcowskiej Doliny – dosk. 2
84 HARRY Black Ivy – dosk.1, CWC
Suki – Bitches 
Klasa młodsze szczenię – Younger Puppy Class 
85 CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki – w.o.2
86 CELTIC BLACENED Kochanej Emilki – w.o.1
87 Lofoten MIDNIGHT FANTASY – nb
Klasa młodzieży – Junior Class 
88 Reddeer GAELIC LEGEND – dosk.
89 LADY LIBERTY Under Sett – dosk.1, Zw.Mł., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, BIS Junior IV
90 MY OH MY BLACK Lofty – dosk.2
91 MY SHINING STAR BLACK Lofty – dosk.3
92 Yukki Hill TO KISS AND TO HUG – dosk.4
Klasa pośrednia – Intermediate Class 
93 LADY IN RED Under Sett – dosk.2
94 LULLABY Black Ivy – dosk.1, CWC
Klasa otwarta – Open Class
95 BAJKA BLACK MING Tesab-Aksed –  
96 Goango BLACK ESSENSE – dosk.3
97 CHIQUITA Black Ivy – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS
98 Kilnrae SCOTCH HEATHER – dosk.2
Klasa użytkowa – Working Class 
99  CARMEN Black Ivy – dosk.1,CWC, BIS Working IV
Klasa championów – Champion Class
100 ROSALIE von Der Wilden Horde – dosk.1    
101 Yukki Hill SHADOW OF THE MOON – dosk. 2
Klasa weteranów – Veteran Class
102 RUBIA Kaladan – dosk.1, BOB Veteran, BIS Veteran II