Sędzia/Judge: Petr Rehanek (CZ)

BOG:

I – Lofty DESPERADO (s.i.)

II – WINKLE MIGNON Imperium Star (w.w.k.)

III – LEONARDO DA VINCI Elater Polonica (s.a.)

10.00 Seter angielski/English Setter (3)

PSY/MALES

Klasa championów/Champion Class 1

1556 – LEONARDO DA VINCI Elater Polonica – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

SUKI/FEMALES

Klasa pośrednia/Intermediate Class 1

1557 – Meldor-Sett LUSCIOUS LEA – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa championów/Champion Class 1

1558 – LAURA LIWIA Elater Polonica – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

10.15 Seter irlandzki/Irish Red Setter (15)

PSY/MALES

Klasa młodzieży/Junior Class 1

1559 – Copper’s GYPSY ROSE – dosk.1, Zw.Mł., BOB Junior

Klasa pośrednia/Intermediate Class 1

1560 – FEROMON Lofty – cwc

Klasa otwarta/Open Class 5

1561 – CRUX Amber Wind – dosk. 2

1562 – Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO – 3

1563 – Ebony-Sett FLASHING FORDANCER – 4

1564 – ESSENTIAL KILLING Lofty – 

1565 – TOMMY HILIFINGER of Glory-Red – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa championów/Champion Class 2

1566 – Lofty DESPERADO – dosk. 1, CWC, CACIB, BOB

1567 – TULLAMORE NIGCHARM Wollat – nb

SUKI/FEMALES

Klasa młodzieży/Junior Class 1

1568 – HARPI Lofty – dosk.1, Zw Mł

Klasa pośrednia/Intermediate Class 3

1569 – FANTASY Lofty – dosk. 3

1570 – SILENT NIGHT z Arislandu – dosk. 2

1571 – SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu – dosk.1, CWC

Klasa otwarta/Open Class 1

1572 – MYSTERIOUS SPRING SPIRIT Amber Wind – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa championów/Champion Class 1

1573 – SAORISE MANEY Wolswed – dosk.1, CWC, CACIB

11.00 Seter szkocki – Gordon/Gordon Setter (10)

PSY/MALES

Klasa młodszych szczeniąt/Minor Puppy 1

1574 – CELTIC FROST Kochanej Emilki – w.o. 1, BOB Puppy

Klasa pośrednia/Intermediate Class 1

1575 – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

Klasa otwarta/Open Class 1

1576 – CAMPOBELLO Z Ojcowskiej Doliny

SUKI/FEMALES

Klasa młodzieży/Junior Class 3

1577 – LADY CAFE LATTE Under Sett – 

1578 – LADY LIU LIU Under Sett – 

1579 – Reddeer GAELIC LEGEND – dosk. 1, Zw.Mł.

Klasa otwarta/Open Class 3

1580 – BAJKA BLACK MING Tesab-Aksed – dosk. 3

1581 – Kilnrae SCOTCH HEATHER – dosk. 2

1582 – ROSALIE von der Wilden Horde – dosk. 1, CWC, resCACIB

Klasa championów – Champion Class 1

1583 – NINLIL Kaladan – dosk. 1, CWC, CACIB, BOB