Sędzia/Judge: Alenka Pokorn (SLO)

alt

BOG:

II – LAURA LIWIA Elater Polonica (e.s.)

IV – KORA z Halikarnasu (p)

 

BLACK IVY setery szkockie – Najlepsza Grupa Hodowlana

ABSOLUTELY ALL MY LOVING Shadwell – BIS Weteranów III

PERSA Wilczy Raj – BIS Weteranów IV

Pointery/Pointers

PSY/DOGS

Klasa otwarta/Open Class – 3

1157 – AJZON z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, BOS

1158 – WIND TAMER PHIANTI

1159 – DYK z Hovoran

SUKI/BITCHES

Klasa użytkowa/Working Class – 1

1160 – KORA z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa weteranów/Vetaran Class – 1

1161 – PERSA Wilczy Raj – dosk 1, Best Veteran

 

Setery Angielskie/English Setter

PSY/DOGS

Klasa pośrednia/Intermediate Class – 1

1162- Quensha NIGHT FEVER – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa otwarta/Open Class – 1

1163 – BANJO BACARDI By Michule – dosk1, CWC

Klasa Championów/Champion Class – 1

1164 – LEONARDO DA VINCI Elater Polonica – dosk1, CWC, CACIB, BOS

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży/Junior Class – 1

1165 – APOLLO Mandygold – Zw. Mł., Best Junior

Klasa użytkowa/Working Class – 1

1166 – MADONA MIA TULIKETUN Dama Krkonoše – dosk1, CWC, res.CACIB

Klasa championów/Champion Class – 1

1167 – LAURA LIWIA Elater Polonica – dosk1, CWC, CACIB, BOB

 

Seter Irlandzki/Irish Setter

PSY/DOGS

Klasa szczeniąt/Puppy Class – 1

1168 – MARANT Madra Rua – wo, Best Baby

Klasa pośrednia/Intermediate Class – 1

1169 – Garden Star’s IRISH WRIGEY

Klasa otwarta/Open Class – 2

1170 – DELGADO Rysi Wykrot – dosk. 2

1171 – RED CONNER Jodłowa Osada – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa championów/Champion Class – 2

1172 – Neiven BURNING BRIDGES – dosk.2

1173 – Jacwilins PERFECT ISN’T EASY – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży/Junior Class – 1

1174 – RED FOXI Rysi Wykrot – dosk.1, ZwMł, NJ

Klasa championów/Champion Class – 1

1175 – Gleam of Sky MISS OF THE BEAUTY – dosk.1, CWC

Klasa weteranów/Veteran Class – 1

1176 – ABSOLUTELY ALL MY LOVING Shadwell – dosk.1, Najlepszy Weteran, BOS

 

Seter szkocki Gordon/Gordon Setter

PSY/DOGS

Klasa pośrednia/Intermediate Class – 3

1177 – Taransay ALEXANDER – dosk.1, CWC,resCACIB

1178 – ALTREI PRINCE Pearl Moravia – dosk.3

1179 – LAMBORGHINI Black Ivy – dosk.2

Klasa Otwarta/Open Class – 2

1180 – LARSON Black Ivy – dosk.1, CWC

1181 – WILLI BOY Shadow Dog – dosk.2

Klasa użytkowa/Working Class – 1

1182 – CLIPPER Black Ivy – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

Klasa championów/Champion Class – 1

1183 – VALDIEU Klan Basów – nb

SUKI/BITCHES

Klasa młodszych szczeniąt/Minor Puppy Class – 1

1184 – FIONA MAAJKA Beczka Śmiechu

Klasa szczeniąt/Puppy Class – 1

1185 – METALLICA Gordon Paradise – wo.1

1186 – SEPIA Alstem – wo.2

Klasa młodzieży/Junior Class – 2

1187 – LADY IN RED Under Sett – dosk.1, Zw.Mł, Best Junior, BOS

1188 – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG – dosk.2

Klasa otwarta/Open Class – 2

1189 – CHIQUITA Black Ivy – dosk1, CWC, CACIB

1190 – TIAMAT Shadow Dog – dosk.2

Klasa użytkowa/Working Class – 1

1191 – SQUEL Storm Corner – dosk1, CWC, res.CACIB