Sędzia/Judge: P.Williams (UK)

FILMY/MOVIES

ZDJĘCIA/PHOTOS

BOG:
1. CHIQUITA Black Ivy (g.s.)
2. Copper's MAGIC MASTER (i.s.)
3. ARGOS z Halikarnasu (p.)

BIS Junior
2. LADY LIBERTY Under-Sett (g.s)

BIS Użytków
3. Irish Melody LUCKY LUKE (i.s)

 

*Psy z drugiej lokaty nie były wołane do porównania o resCACIB. Nie przeprowadzono też porównań Best of Opposit Sex.

Pointer/Pointers

PSY/DOGS

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1147 – ARGO z Halikarnasu – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa Otwarta/Open Class

1148 – ARGOS z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, BOB, BOG 3

 

Setery Angielskie/English Setters

PSY/MALES

Klasa Szczeniąt Młodszych/Minor Puppy Class

1149 – BACTER Vanatrisett – wo.1, Best Minor Puppy

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1150 – Quensha NIGHT FEVER – doks.1, CWC, CACIB, BOS

Klasa Otwarta/Open Class

1151 – Silmanhurts CHATAHOOCHEE MAX

Klasa Championów/Champion Class

1152 – KSIĄŻĘCY BRYLANT z Orszaku Chrobrego – dosk.1, CWC, ?

SUKI/FEMALES

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1153 – PASJA z Orszaku Chrobrego – dosk. 1, CWC

Klasa Otwarta/Open Class

1154 – JOSEPHINE BAKER Marisett – dosk. 1 , CWC

Klasa Championów/Champion Class

1155 – Meldor-Sett DEEP EMOTION LOFTY – dosk.1 CWC, CACIB, BOB

1156 – KSIĄŻĘCA CYRKONIA z Orszaku Chrobrego – dosk.2

 

Setery Irlandzkie/Irish Setters

PSY/MALES

Klasa Szczeniąt Młodszych/Minor Puppy Class

1157 – VINCENT of the Frieson Field – wo. 1, Best Minpr Puppy

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1158 – Garden Star's IRISH WRIGLEY – dosk. 1, CWC

Klasa Otwarta/Open Class

1159 – Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO – dosk. 2

1160 – Coppers MAGIC MASTER – dosk. 1, CWC, CACIB, BOB, BOG 2

1161 – SALFORD WIZARD z Arislandu – dosk. 3

Klasa Użytkowa/Working Class

1162 – Irish Melody LUCKY LUKE – dosk. 1, CWC

Klasa Championów/Champion Class

1163 – Neiven AMOR'S ARROW – dosk

1164 – BAYAMO Wiatr w Polu – dosk.4

1165 – Jackwills PERFECT ISN'T EASY – dosk. 3

1166 – Cordarragh PICASSO – dosk.1, CWC, resCACIB

1175 – Mayfred MR MUSK MAPLE – dosk. 2

SUKI/FEMALES

Klasa Młodzieży/Junior Class

1167 – SILENT NIGHT z Arislandu – dosk. 1, Zw.Ml, BOB Junior

1168 – SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu – dosk. 2

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1169 – EVENFLOW FEVER Dimonds&Rust – dosk.1, CWC, CACIB

1170 – UNITED IN HOPE of Glory Red – dosk.2

Klasa Otwarta/Open Class

1171 – KASIA of McBirdy – dosk. 1, CWC, resCACIB

1172 – MYSTERIOUS AUTUM SPIRIT Amber Wind – dosk. 2

1173 – MYSTERIOUS SPRING SPIRIT Amber Wind – dosk.3

Klasa Championów/Champion Class

1174 – JUST A KISS Diervilla – dosk.2

1176 – SALFORD PRINCESS Z Arislandu – dosk.1, CWC

 

Seter Irlandzki Czerwono – Biały/Irish Red and White Setter

SUKI/FEMALES

Klasa Młodzieży/Junior Class

1177 – AIOBHE Shadow Dog – dosk. 1, ZwMl

Klasa Otwarta/Open Class

1178 – Corranroo CAROLINE – dosk.1, CWC, resCACIB

1179 – SECRET WISH Shadow Dog – dosk. 2

Klasa Championów/Champion Class

1180 – Redmore BRIGHT DIAMOND – dosk.1, CWC, CACIB

 

Seter Szkocki/Gordon Setter

PSY/MALES

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1181 – Taransay ALEXANDER – dosk. 2

1182 – LAMBORGHINI Black Ivy – dosk. 1, CWC, CACIB

Klasa Otwarta/Open Class

1183 – DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk. 2

1184 – LETO EARDLOM Kaladan – dosk. 1, resCACIB

SUKI/FEMALES

Klasa Szczeniąt/Puppy Class

1185 – MY OH MY BLACK Lofty – wo 1, Best Puppy

Klasa Młodzieży/Junior Class

1186 – KIMBERLEY Natolińskie Wzgórza – dosk.3

1187 – LADY LIBERTY Under-Sett – dosk.1, CWC, BOB Junior, BIS Junior 2

1188 – LADY LUI LUI Under-Sett – dosk.2

Klasa Otwarta/Open Class

1189 – BERRY SHANTA z Ojcowskiej Doliny – dosk.2

1190 – CHIQUITA Black Ivy – dosk.1, CWC, CACIB, BOB, BOG

Klasa Championów/Champion Class

1191 – Lourdace NEMESIS – dosk. 1, CWC, resCACIB