Sędzia/Judge: Brian Grace (IRL)

BOG
I Cordarragh PICASSO (s.i)
II AZJON z Halikarnasu (p)

 

GIPSY WIND z Arislandu – BIS Weteranów

Lofty FEROMON – BIS Junior III

 

GALERIA

 

Pointers/English Pointers
PSY/MALES

Klasa pośrednia – Intermediate Class

1338 AJZON z Halikarnasu – ex1, CAC, CACIB, Best Adult Dog, BOB, BOG 2

Klasa otwarta – Open Class

1339 DYK z Hovoran – ex1, CAC, res.CACIB

SUKI/FEMALES

Klasa pośrednia/Intermediate Class

1340 – ARTEMIS z Halikarnasu – ex1, CAC, CACIB, BOS

Klasa championów/Champion Class

1341 – Scolopax AMICO BORA – ex1, CAC, res.CACIB

 

Setery Angielskie/English Setters

PSY/DOGS

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1342 – TRISTAN Simarilion – ex.2

1343 – Quensha NIGHT FEVER – ex1, CAC, CACIB, Best Adult Dog, BOB

Klasa Otwarta/Open Class

1344 – BANJO BACARDI by Michule – ex.1, CAC

Klasa Championów/Champion Class

1345 – KSIĄŻĘCY BRYLANT z Orszaku Chrobrego – ex.1, CAC, res.CACIB

SUKI/FEMALES

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1346 – Meldor-Sett LUSCIOUS LEA – bdb

Klasa Użytkowa/Working Class

1347 – Upperwood LADY MELDOR – ex.1, CAC, CACIB, BOS

Klasa Championów/Champion Class

1348 – Meldor-Sett DEEP EMOTION LOFTY – ex.1, CAC, res.CACIB

Setery Irlandzkie/Irish Setters

PSY/DOGS

Klasa Szczeniąt/Puppy Class

1349 – MARANT Madra Rua – vp

Klasa Młodzieży/Junior Class

1350 – Copper’s GIPSY ROSE – ex.2

1351 – Lofty FEROMON – ex.1, JR Winner, Best Junior

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1352 – Garden Star’s IRISH WRIGLEY – ex.2

1353 – JURAND z Orszaku Chrobrego – ex.1, CAC

Klasa Otwarta/Open Class

1354 – BAZYL Rysi Wykrot – ex.2

1355 – Neiven AMOR’S ARROW – ex.1, CAC, res.CACIB

Klasa Użytkowa/Working Class

1356 – Fokkers’s FOKKER – nb

1357 – Irish Melody LUCKY LUKE – ex.1, CAC

Klasa Championów/Champion Class

1358 – Cordarragh PICASSO – ex.1, CAC, CACIB, Best Adult Dog, BOB, BOG I

1359 – KAPADOR Bobrujące Rudzielce – nb

1360 – Mayfred MR MUSK MAPLE – ex.2

1361 – SALFORD WIZARD z Arislandu – ex.3

Klasa Weteranów/Veteran Class

1362 – GIPSY WIND z Arislandu – ex.1, CAC, Best Veteran

SUKI/FEMALES

Klasa Szczeniąt/Puppy Class

1363 – OCEAN BREEZE from Crawford Land – vp, Best puppy

Klasa Mlodzieży/Junior Class

1364 – RED FOXY Rysi Wykrot – bdb.3

1365 – SOLEY Żywiecki Trop – ex.1, CAJC, JR Winner

1366 – TORA Rude Ziółko – ex.2

Klasa Pośrednia/Intermediate Class

1367 – Ebony Sett FLASHING FENOMENAL – ex1, CAC, res.CACIB

1368 – FANTASY Lofty – ex.2

Klasa Otwarta/Open Class

1369 – CERES Amber Wind – nb

1370 – PRINCE PAULA All Irish Gold – ex.1, CAC

Klasa Championów/Champion Class

1371 – ELLICE Irish Spirit of Nature – ex.1, CAC, CACIB, BOS

1372 – Neiven BREATHTAKING BLOSSOM – ex.2

Seter Irlandzki Czerwono-Biały/Irish Red and White Setter

PSY/MALES

Klasa pośrednia/Intermediate Class

1373 – PREACIOUS DREAMER Shadow Dog – nb

SUKI/FEMALES

Klasa championów/Champion Class

1374 – Corranroo CAROLINE – ex.1, CAC, CACIB, Best Adult Bitch, BOB

Setery Szkockie/Gordon Setter

PSY/MALES

Klasa Szczeniąt/Puppy Class

1375 – EVENING STAR z Ojcowskiej Doliny – p

Klasa Młodzieży/Junior Class

1376 – ATREI PRINCE Pearl Moravia – ex.1, CAJC, JR Winner, Best Junior

1377 – HOMER FROM GORDON’S CASTLE Tesab-Aksed

Klasa Posrednia/Intermediate Class

1378 – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – ex.1, CAC, CACIB, Best Adult Dog, BOB

Klasa Otwarta/Open Class

1379 – LARSON Black Ivy – ex.2

1380 – WILLY BOY Shadow Dog – ex.1, CAC

Klasa Użytkowa/Working Class

1381 – Sherwins DUNCAN – ex.1, CAC

Klasa Championów/Champion Class

1382 – Sherwin’s CLEO – ex.1, CAC, res.CACIB

SUKI/FEMALES

Klasa Młodzieży/Junior Class

1383 – LADY IN RED Under-Sett – ex.3

1384 – Sherwin’s HIGHLIGHT – ex.2

1385 – Yukkihill TO KISS AND TO HUG – ex.1, CAJC, JR Winner

Klasa Otwarta/Open Class

1386 – Sherwin’s FLEUR – ex.1, CAC, res.CACIB

Klasa Użytkowa/Working Class

1387 – Sherwin’s CAMEE – ex.1, CAC, CACIB, Best Working Dog, BOS