Wyniki seterów angielskich, irlandzkich, irlandzkich czerwono-białych i gordonów.

Judge: T.Urek (SLO)

fot.K.Wolak

BOG:

II – SALFORD LEE z Arislandu (i.s.)

 

Seter Angielski/English Setter

PSY/MALES

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Adonis Mandygold – VN

Klasa Młodzieży / Junior Class

Charming vagabonds firewalker – V1,CAC

Klasa pośrednia / Intermadiate Class

Blue Baltics Lawrence of Arabia – V1, CAC, CACIB, BOB

Klasa championów / Champion Class

Honored Prophet Horatio Von der Guldegg – V1, CAC, Res. CACIB

SUKI/FEMALES

Klasa pośrednia / Intermediate Class

Tiara Simarilion – VD1

Klasa otwarta / Open Class

Heather Honeymoon von der Guldegg

Klasa użytkowa /  Working Class

Ginevra Leslie Laven – V1, CAC, Res.cacib

Klasa championów / Champion Class

Hazel Heavenly Heart von der Guldegg – CACIB BOS

 

Setery Irlandzkie/Irish Setters

PSY/MALES

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Quash Jay Slovak Base – VN

Queen Sissi Jay Slovak Base -VN1

Klasa pośrednia / Intermediate Class

Ebony-Sett Flashing Flamenco – V1, CAC

Essential Killing Lofty – nb

Klasa Otwarta / Open Class

Sangarah Pioneer – V1, CAC

Tommy Hilfiger Gloryred – nb

Klasa Championów / Champion Class

Bayamo Wiatr w Polu – V2, Res. CAC, Res. CACIB

Salford Lee z Arislandu – V1, CAC,CACIB, BOB, BOGII

Sangarah Cockridge – V3

SUKI/FEMALES

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Aimee Wild Shamrock – VN1

Klasa pośrednia / Intermediate Class

Aguilera z Jarkinho Udolia -V2, Res. CAC

Rubinus Versus Absolutely Mine – V1, CAC

Klasa Otwarta / Open Class

Sangarah Penelope -V1, CAC

Klasa Użytkowa / Working Class

Mia Jay Slovak Base – V1, CAC

Klasa Championów / Champion Class

Infinity  Jay Slovak Base -V3

Sangarah Conspiration – V2, Res. CAC, Res. CACIB

That Old Black Magic z Arislandu – V1, CAC, CACIB

 

Setery Irlandzkie Czerwono-Białe / Irish Red & White Setters

SUKI/FEMALES

Klasa Młodzieży / junior Class

Artemis Red Kite Artegerd – VD

Klasa Championów / Champion Class

Artemis Bohemia Thalset – V1, CAC, CACIB, BOB

 

Seter Szkocki / Gordon Setters

DOGS/MALES

Klasa juniorów / Junior Class

Arwood Blackmoor's Shadow – V1,CAC

Klasa pośrednia / Intermediate Class

Archie Princ Pearl Moravia – V2, Res.CAC

Fancygun Armageddon -V1, CAC

Klasa Użytkowa / Working Class

Awin z Wenytry – V2, Res. CAC

Zar z Holubicke Strane – V1, CAC

Klasa championów / Champion Class

Asti z Ojcowskiej Doliny – V2. Res.CAC, Res. CACIB

Hillock International Affair – V1, CACIB, BOB

SUKI/FEMALES

Klasa Młodzieży / Junior Class

Arya Blackmoor's Shadow – VD 1

Klasa pośrednia / Intermediate Class

Ashley Princess Pearl Moravia – V1

Klasa Otwarta / Open Class

Coleen Neli z Wenyty – VD 1