Wyniki seterów angielskich, irlandzkich, irlandzkich czerwono-białych i gordnów.

Sędzia/Judge: Natasa Davidovic (SRB)

BOG:

II – SALFORD LEE z Arislandu

 

Seter Angielski/English Setter

PSY/MALES

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Adonis Mandygold – VN

Klasa Młodzieży / Junior Class

Charming vagabonds firewalker – V1,CAJC

Klasa championów / Champion Class

LATIN LOVER HIGH DREAMER IN GOLD – V1, CAC, CACIB, BOB

 

SUKI/FEMALES

junior:

Heavenly Mercy in Love Dorea – V1,CAJC

 

Klasa pośrednia / Intermediate Class

Tiara Simarilion – V1,CAC, CACIB

Klasa otwarta / Open Class

KALINA Magenta in Blue – V1, CAC, ResCACIB

Klasa championów / Champion Class

Hazel Heavenly Heart von der Guldegg – nb

 

Setery Irlandzkie/Irish Setters

PSY/MALES

Klasa Szczeniąt / Puppy Class

Queen Sissi Jay Slovak Base -VN1

Klasa pośrednia / Intermediate Class

Brix  z Lesa Kralovstvi – nb

Ebony-Sett Flashing Flamenco – V1, CAC

Essential Killing Lofty – nb

Klasa Otwarta / Open Class

Tommy Hilfiger Gloryred – nb

Klasa Championów / Champion Class

Bayamo Wiatr w Polu – V3

Salford Lee z Arislandu – V1, CAC,CACIB, BOB, BOG II

Sangarah Cockridge – V2, Res. CAC, Res. CACIB

SUKI/FEMALES

Klasa pośrednia / Intermediate Class

Rubinus Versus Absolutely Mine – V1, CAC

Klasa Otwarta / Open Class

Sangarah Penelope -V1, CAC

Klasa Użytkowa / Working Class

Mia Jay Slovak Base – V1, CAC, ResCACIB

Klasa Championów / Champion Class

Infinity  Jay Slovak Base -V3

Sangarah Conspiration – V2, Res. CAC

That Old Black Magic z Arislandu – V1, CAC, CACIB

 

Setery Irlandzkie Czerwono-Białe / Irish Red & White Setters

SUKI/FEMALES

Klasa Młodzieży / junior Class

Artemis Red Kite Artegerd – V1, CAJC

Klasa Championów / Champion Class

Artemis Bohemia Thalset – V1, CAC, CACIB, BOB

 

Seter Szkocki / Gordon Setters

DOGS/MALES

Klasa Pośrednia / Intermediate Class

Fancygun Armageddon -V1, CAC, Res CACIB

Klasa Otwarta / Open Class

Archie Princ Pearl Moravia – VD1

Klasa championów / Champion Class

Asti z Ojcowskiej Doliny – V2. Res.CAC

Hillock International Affair – V3

Pablo From the Patrician – V1, CAC, CACIB, BOB

SUKI/FEMALES

Klasa Młodzieży / Junior Class

Ebony Pearl Ares Amarkan – V1, CAJC

Klasa Otwarta / Open Class

Ashley Princess Pearl Moravia – VD1

Klasa Championów / Champion Class

Cassiopea Cabbi Ares Samarkan – V1, CAC, CACIB