Wyniki seterów angielskich, irlandzkich i gordonów.

Sędzia/Judge: Alenka Pokorn (SLO)

 

Setery Angielskie/English Setters
PSY/MALES
Klasa Pośredinia/Intermediate Class
Fearles-Hunter Beauty of Gordon – ex II, res CAC
Bold N Dreamer English Jet Setter – ex I, CAC
Martin Di Labinac – ex III
Klasa Otwarta/Open Class
Princess Pride Limited Edition Sir Vivor – ex.1, CAC
Klasa Użytkowa/Working Class
Huckleberry De Los Vitorones – ex I, CAC
Klasa Championów/Champion Class
Elitiste Mr Rodney von Der Guldegg – ex I, CAC, Club Winner, BOB, BOG II
SUKI/FEMALES
Klasa Młodzieży/Junior Class
Meldor-Sett Luscious Lea – ex I, Junior Winner, Junior Club Winner, BOB Junior
Klasa Otwarta/Open Class
Bikini Zone English Jet Setter – ex I, CAC
Klasa Championów/Champion Class
Doclea's Moonlight Sonat – ex.1, CAC, Club Winner
Meldor-Sett Deep Emotion Lofty – res. CAC
 
Setery Irlandzkie/Irish Setters
PSY/MALES
Klasa Młodzieży/Junior Class
Meldor-Sett Mighty Gael – ex I, Junior Winner, Junior Club Winner
Remorker Hot Spot – ex II
Klasa Otwarta/Open Class
Copper's Magic Master – ex I, CAC
Gwendariff Show Me Tha Way Up – abs
Klasa Championów/Champion Class
Lady Swan Stardusting – ex I, CAC, Club Winner BOB
Eirean California Lightyear – ex II, res CAC
Cordarragh Picasso – ex III
Herr Werner von Gebirgsjagerhof – ?
Sangarah Copyright – ex?
 
SUKI/FEMALES
Klasa Młodzieży/Junior Class
Remorker Honey Bunny – ex I, Junior Winner, Junior Club Winner, BOB Junior
Klasa Otwarta/Open Class
Sangarah Purity – ex I, CAC, Club Winner
Copper's It's A Kind of Magic – ex II, res CAC
Klasa Championów/Champion Class
French Kiss Lady Swan – ex II
Sangarah Conspiration – ex I, CAC
Klasa Weteranów/Veteran Class
Romance od Zagrobecke Gore – ex I, Best Veteran, BIS Veteran
 
Setery Szkockie/Gordon Setters
PSY/MALES
Klasa Młodzieży/Junior Class
Down Uner Wonder From Fairy Sett – ex I, Junior Winner, Junior Club Winner, BOB Junior
Klasa Użytkowa/Working Class
Moonset Highlander – ex I, CAC, Club Winner, BOB
SUKI/FEMALES
Klasa Młodzieży/Junior Class
Dressed for Success from Fairy Sett – ex I, Junior Winer, Junior Club Winner
Redder Glenfiddich – ex II
Klasa Użytkowa/Working Class
Sunsetter's Pleasure Little Treasure – ex I, CAC, Club Winner