Sędzia/Judge: Miroslav Vaclavik (CZ)

BOG

I – AJZON z Halikarnasu (p.)

III – Cordarragh PICASSO (s.i.)

 

Lofty FREELANCER – BIS Junior II

Lofty CINAMON – BIS working dogs I

ARAGON z Ojcowskiej Doliny – BIS working dogs III

Lofty – Najlepsza Hodowla/Best Progeny Group

 

Pointer

PSY/MALES 

Klasa otwarta/Open class

1919 AJZON z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

SUKI/FEMALES

Klasa otwarta/Open class

1920 ADELINE Saule  Mano – dosk.1, CWC, CACIB

Klasa użytkowa / Working class

1921 KORA z Halikarnasu – dosk.1, CWC
 

Setery Angielskie/English Setters

PSY/MALES

Klasa otwarta/Open class

1922 Latin Lover DRUMMER BOY – dosk. 1, CWC, CACIB, BOB

SUKI/FEMALES

Klasa Szczeniąt/Puppy class

1923 WHITE EUCHARIS Lofty – dosk.1, Best Puppy
 

Setery Irlandzkie/Irish Red Setter

PSY/MALES

Klasa Szczeniąt/Puppy class

1924 LORD ARTHUR All Irish Gold -nb

Klasa młodzieży / Junior class

1925 LOBELLO Ankalima – bdb

1926 FREELANCER Lofty – dosk.1, ZwMł

Klasa pośrednia / Intermediate class

1927 FRANTIC Lofty- dosk.1, CWC

Klasa otwarta/Open class

1928 Copper's MAGIC MASTER – dosk.2

1929 Discovery's NEW YEAR'S CELEBRATION – dosk.1, CWC

1930 EMOTION BOY Lofty – dosk. 3

1931 PRINCE ADAM All Irish Gold – nb

Klasa użytkowa / Working class

1932 CINAMON Lofty – dosk.1, CWC

Klasa championów / Champion class

1933 Cordarragh PICASSO – dosk.1, CWC,CACIB, BOB

1934 ESSENTIAL KILLING Lofty – bdb.2

1935 EVENFLOW Smoke in Arisland – nb

SUKI/FEMALES

Klasa baby/Baby class

1936 HARPI Lofty -w.o. 1, Best Baby

Klasa młodzieży / Junior class

1937 EVENFLOW ROXANE Diamonds & Rust – nb

1938 FANTASY Lofty – dosk.1, Junior Winner

1939 SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu – nb

Klasa pośrednia / Intermediate class

1940 BEAUTIFUL WOMAN Z ARISLANDU Karmani – nb

1941 EVENFLOW FEVER Diamonds & Rust – dosk.1, CWC, resCACIB

1942 JOLANDA z Orszaku Chrobrego – dosk.2

1943 UNITED IN HOPE Of Glory Red – nb

Klasa otwarta/Open class

1944 BRIGITTE BARDOT Lofty – dosk.1, CWC, CACIB

1945 Fokker's FADO – dosk.2

1946 PRINCESS PAULA All Irish Gold – nb

Klasa championów / Champion class

1947 Evenflow SPRING WAKE UP – dosk.1, CWC

1948 SALFORD MIDARI z Arislandu – nb

Klasa weteranów/ Veteran class

1949 TEQUILA SPECIAL SOUR Mahoniowa Bryza – dosk.1, Best Veteran
 

Setery Irlandzkie Czerwono-Białe/Irish Red&White Setters

SUKI/FEMALES

Klasa pośrednia / Intermediate class

1950 PRETTY GIRL Shadow Dog – bdb
 

Setery Szkockie/Gordon Setters

PSY/MALES

Klasa pośrednia / Intermediate class

1951 DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa otwarta/Open class

1952 ANGEL Natolińskie Wzgórza – dosk.1

Klasa użytkowa / Working class

1953 ARAGON Z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, Winner, CACIB, BOB

SUKI/FEMALES

Klasa baby/Baby class

1954 MY SHINING STAR BLACK Lofty – w.o., Best Baby

Klasa Szczeniąt/Puppy class

1955 Reddeer GAELIC LEGEND – w.o., Best Puppy

Klasa młodzieży / Junior class

1956 KIMBERLEY Natolińskie Wzgórza – bdb 4

1957 LADY IN RED Under Sett – bdb 5

1958 LADY LATTE CAFE Under Sett – bdb 3

1959 LADY LUI LUI Under Sett – dosk.2

1960 LULLABY Black Ivy – dosk.1, CAJC, Junior Winner, Best Junior

Klasa pośrednia / Intermediate class

1961 DIANA AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, CACIB

1962 DOCCIA AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk.2

Klasa otwarta/Open class

1963 BERRY SHANTA Z Ojcowskiej Doliny – dosk.1, CWC, resCACIB