Polish Winner & Crufts Qualification

Sędzia/Judge: Jan Ryk – wyżły brytyjskie, oprócz seterów szkockich

Sędzia/Judge: Tadeusz Chwalny- setery szkockie

 

fot.A.Żwierełło/Rysi Wykrot

BOG:

I – ARGO Rysi Wykrot (s.i) + BIS IV

 

ZDJĘCIA Z WYSTAWY/SHOW GALLERY

 

Pointer

PIES/MALE

Klasa młodzieży / Junior class

1807 – Weimpoint LOCHDUBH – dosk. 1, Zw.Mł, Mł.Zw.Pl, NJ

Klasa pośrednia / Intermediate class

1808 – AJZON z Halikarnasu – dosk. 1, CWC, res.CACIB

Klasa championów / Champion class

1809 – COCOS z Karczewskiej Zagrody – dosk 1, CWC, CACIB, Zw.Pl, BOB

Klasa weteranów/ Veteran class

1810 – Sasquehanna GAJ – dosk .1, NW

SUKA/FEMALE

Klasa młodzieży / Junior class

1811 – DANYA z Karczewskiej Zagrody – dosk. 1, Zw.Mł, Mł.Zw.Pl

Klasa użytkowa / Working class

1812 – KORA z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB, Zw.Pl

 

Seter angielski/English setter

PIES/MALE

Klasa pośrednia / Intermediate class

1813 – Quensha NIGHT FEVER – dosk. 2

1814 – TRISTAN Simarilion – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta/Open class

1815 – LEONARDO DA VINCI Elater Polonica – dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa championów

1816 -Set'r Ridge's DELIVERING THE DREAM – dosk. 1, CWC, CACIB, Zw.Pl, BOB

1817 – KSIĄŻĘCY BRYLANT z Orszaku Chrobrego – dosk. 2

1818 – RAVEN WHITE Magenta -dosk. 3

SUKA/FEMALE

Klasa młodzieży / Junior class

1819 – Meldor-Sett LUSCIOUS LEA – dosk. 2

1820 – PASJA z Orszaku Chrobrego – dosk. 1, Zw.Mł, Mł.Zw.Pl, NJ

Klasa otwarta / Open class

1821 – LAURA LIWIA Elater Polonica – dosk. 1, CWC, CACIB, Zw.Pl

Klasa championów/Champion class

1822 – KALINA Magenta in Blue – dosk. 1, CWC, resCACIB

 

Seter irlandzki/Irish setter

PIES/MALE

Klasa młodzieży / Junior class

1823  ESSENTIAL KILLING  Lofty – dosk3

1824 Garden Star's Irish WRIGLEY – dosk 2

1825 JURAND z Orszaku Chrobrego – dosk. 1, zw ml, ml zw pl, NJ

1826 Meldor-Sett KNIGHT ERRANT – dosk.4

Klasa otwarta / Open class

1827 BAZYL Rysi Wykrot – dosk. 2

1828 Copper's MAGIC MASTER – dosk. 1, CWC

Klasa championów / Champion class

1829 ARGO Rysi Wykrot – dosk. 1, CWC, CACIB, ZwPl, BOB

1830 BAYAMO Wiatr w Polu – dosk

1831 LEONARD COHEN z  Arislandu – dosk. 4

1832 Quinniver's  OLD TIME ROCK'N'ROLL – dosk. 3

1833 Cordarragh  PICASSO – dosk. 2, resCACIB

SUKA/FEMALE

Klasa młodzieży / Junior class

1834  Meldor-Sett MEADOWS OF HAEVEN – dosk. 1, ZwMl, MlZwPl

1835 SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu – dosk. 2

Klasa otwarta / Open class

1836 JULIA ROBERTS z Arislandu – dosk. 1, CWC, CACIB

1837 PRINCESS PAULINA All Irish Gold – dosk. 2, resCACIB

 

Seter irlandzki czerwono – biały/Irish Red & White Setter

PSY/MALES

Klasa młodzieży / Junior class

1838 – PREACIOUS DREAMER Shadow Dog – dosk. 1, ZwMl, MlZwPl, NJ

Klasa otwarta / Open class

1839 – MASTERBOY Shadow Dog – dosk. 1 , CWC, CACIB, ZwPl, BOB

SUKI/FEMALES

Klasa szczeniąt / Puppy class

1840 – AIOBHE Shadow Dog – w.o.1, NSZwR

Klasa młodzieży / Junior class

1841 – PASSION OF LOVE Shadow Dog – dosk.1, ZwMl, MlZwPl

Klasa otwarta / Open class

1842 – SECRET WISH Shadow Dog – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa championów / Champion class

1843 – Corranrro CAROLINE – dosk. 1, CWC, CACIB, ZwPl

 

Sędzia: Tadeusz Chwalny

Seter Szkocki/Gordon setter

PIES/MALE

Klasa młodzieży / Junior class

1844 – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk 1, zw ml, ml zw pl

1845 –  LAMBORGHINI Black Ivy – dosk. 2

1846 – LARSON Black Ivy – dosk. 3

Klasa pośrednia / Intermediate class

1847 – DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej  Doliny – dosk 1, cwc, resCACIB

1848 – Forester´s TIGER WOODS of DARKMOOR – dosk. 2

Klasa otwarta / Open class

1849 –  WILLI BOY Shadow Dog – dosk 1, cwc

Klasa użytkowa / Working class

1850 –  EARTH FIRE from Fire' sons Garden – dosk. 1, CWC

Klasa championów / Champion class

1851 – MUNROC Expatriate – dosk. 1, cwc, cacib, zw pl, BOB

 

SUKA/FEMALE

Klasa młodzieży / Junior class

1852 – LULLABY Black Ivy – dosk 1,zw ml, ml zw pl, NJ

Klasa pośrednia / Intermediate class

1853 –  ROSALIE Von Der Wilden Horde – nb

Klasa otwarta / Open class

1854 – CHIQUITA Black Ivy – dosk. 1, cwc, cacib, zw pl

Klasa championów / Champion class

1855 – Forester’s Remember Me of Darkmoor – dosk. 1, cwc, resCACIB