Sędzia/Judge: M.Jakubowska – wyżły brytyjskie, oprócz seterów szkockich

Sędzia/Judge: H.Ahrens – setery szkockie

alt

fot: D.Wiła / WyżłyTeam

BOG:

I – Set’r Ridge´s DELIVERING THE DREAM (s.a.)

II – Quinnivers OLD TIME ROCK’N’ROLL (s.i)

III – Sasquehanna GAJ (p.)

 

Pointer

PIES/MALE

Klasa młodzieży / Junior class

1401 – Weimpoint LOCHDUBH – dosk.1, ZwMł

Klasa pośrednia / Intermediate class

1402 – AJZON z Halikarnasu – dosk.1, CWC, resCACIB

Klasa championów / Champion class

1403 – COCOS z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, CWC, CACIB

Klasa weteranów/ Veteran class

1404 – Sasquehanna GAJ – dosk.1, NW, BOB

SUKA/FEMALE

Klasa młodzieży / Junior class

1405 – DANYA z Karczewskiej Zagrody – dosk.1, ZwMł

Klasa użytkowa / Working class

1406 – KORA z Halikarnasu – dosk.1, CWC, CACIB

 

Seter angielski/English setter

PIES/MALE

Klasa pośrednia / Intermediate class

1407 – TRISTAN Simarilion – dosk.1, CWC

Klasa championów

1408 – Set’r Ridge´s DELIVERING THE DREAM – dosk1, CWC, CACIB, BOB

 

Seter irlandzki/Irish setter

PIES/MALE

Klasa młodzieży / Junior class

1409 – JURAND z Orszaku Chrobrego – dosk.1, Zw.Mł

Klasa pośrednia / Intermediate class

1410 – ESSENTIAL KILLING  Lofty – dosk.1, CWC

Klasa otwarta / Open class

1411 – BAZYL Rysi Wykrot – dosk.1, CWC

Klasa championów / Champion class

1412 – ARGO Rysi Wykrot – dosk.1, CWC, resCACIB

1413 – Quinniver’s OLD TIME ROCK’N’ROLL – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

SUKA/FEMALE

Klasa młodzieży / Junior class

1414 – BEAUTIFUL WOMAN Z ARISLANDU Karmani – dosk.1, Zw.Mł, NJ

1415 – SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu – dosk.2

Klasa otwarta / Open class

1416 – CASSIE Amber Wind – dosk.2, resCACIB

1417 – ISKIERKA z Mahagonii – dosk.4

1418 – JULIA ROBERTS z Arislandu – dosk.1, CWC, CACIB

1419 – PRINCESS PAULINA All Irish Gold – dosk.3

 

Seter irlandzki czerwono – biały/Irish Red & White Setter

SUKI/FEMALES

Klasa pośrednia / Intermediate class

1420 – PASSION OF LOVE Shadow Dog – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

 

Sędzia: H.Ahrens

Seter Szkocki/Gordon setter

PIES/MALE

Klasa pośrednia / Intermediate class

1421 – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny

1422 – Forester´s TIGER WOODS of DARKMOOR

Klasa otwarta / Open class

1423 –  WILLI BOY Shadow Dog

Klasa użytkowa / Working class

1424 –  Yennadon DYNAMIC DAN

Klasa championów / Champion class

1425 – Munroc EXPATRIATE – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

 

SUKA/FEMALE

Klasa pośrednia / Intermediate class

1426 – ROSALIE von Der Wilden Horde – nb

Klasa championów / Champion class

1427 – Forester’s REMEMBER ME of Darkmoor ?? (Anke Panzner)