RING: 14

Sędzia/Judge: Jaroslav Matyas

BOG:
I – TYMON Ars Venandi (w.n.k)
II – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny (s.g)
III – SHADOW OF MY GHOST You Can Touch (w.wł)
IV – IRISH UNIQUE MAGGY Garden Stars (s.i)
 
BIS Baby IV-  Yukki Hill TO KISS AND TO HUG
BIS Puppy –    Copper's GIPSY ROSE
BIS Veteran III – GIPSY WIND z Arislandu

 

Seter angielski – FCI – 2

PIES / MALE

Klasa pośrednia / Intermediate class

1623  TRISTAN Simarilion

Klasa otwarta / Open class

1624  BANJO BACARDI By Michule

SUKA / FEMALE

Klasa pośrednia / Intermediate class

1625  TILLIA Simarilion

Klasa championów / Champion class

1626  EXOTIC DANCER Nattaset

 

Seter irlandzki – FCI – 120

PIES/MALE

Klasa szczeniąt / Puppy class

1627  Copper's GYPSY ROSE – w.o. 1, Najlepsze Szczenie, BIS Puppy

Klasa młodzieży / Junior class

1628 Meldor-Sett MIGHTY GAEL – dosk.1, ZwMl, NJ

Klasa otwarta / Open class

1629 BROWN SUGAR Lofty – dosk.1, CWC

1630 TOMMY HILFIGER Gloryred – nb

Klasa użytkowa / Working class

1631 Fokker's FOKKER – bdb 1

Klasa championów / Champion class

1632 CHANCE Gloryred – dosk. 2, resCACIB

1633 KAPADOR Bobrujące Rudzielce – nb

1634 SALFORD LEE z Arislandu – dosk. 1, CWC, CACIB

Klasa weteranów / Veteran class

1635  GIPSY WIND z Arislandu – dosk.1, Najlepszy Weteran, BIS Veteran III

SUKA/FEMALE

Klasa szczeniąt / Puppy class

1636 Neiven ETERNAL ECLIPSE

1637 TORA Rude Ziółko – w.o. 1

Klasa młodzieży / Junior class

1638 SOLEY ŻYWIECKI TROP z Arislandu – dosk.2

1639 SILENT NIGHT z Arislandu – dosk.1, ZwMł

Klasa pośrednia / Intermediate class

1640  EVENFLOW ROXANE Diamonds & Rust – dosk.1, CWC

Klasa otwarta / Open class

1641 GARDENSETT GABRIELA SABATINI z Arislandu – dosk. 2

1642 Meldor-Sett HAZEL THE JOYFUL – dosk. 4

1643 Garden Star's IRISH UNIQUE MAGGY – dosk.1, CWC, CACIB, BOB

1644 MYSTERIOUS AUTUM SPIRIT Amber Wind – dosk. 3

Klasa championów / Champion class

1645 SALFORD MIDARI z Arislandu – dosk. 1, CWC

 

Seter irlandzki czerwono-biały – FCI – 330

PIES/MALE

Klasa pośrednia / Intermediate class

1646 PRECIOUS DREAMER Shadow Dog

 

Seter szkocki – Gordon – FCI – 6

PIES/MALE

Klasa młodzieży / Junior class

1647 Taransay ALEXANDER – ex1, CAJC, Junior Winner, Best Junior

1648 ATREI PRINC Pearl Moravia – 

1649  HOMER FROM GORDON'S CASTLE Tesab-Aksed – ex.2

Klasa pośrednia / Intermediate class

1650  DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej  Doliny – ex1, CAC, CACIB, BOB

Klasa otwarta / Open class

1651  WILLI BOY Shadow Dog- ex, CAC

Klasa championów / Champion class

1652  EXPATRIATE Munroc- ex, CAC, res.CACIB

SUKA/FEMALE

Klasa baby / Baby class

1653 HIGHLIGHT Sherwin´S- vp2

1654 Yukki Hill TO KISS AND TO HUG- vp1, Best Baby, IV BIS BABY

Klasa pośrednia / Intermediate class

1655 ROSALIE Von Der Wilden Horde- ex1, CAC, CACIB

Klasa otwarta / Open class

1656 CELTIC ROWAN Munroc- ex1, CAC

1657 LEELOO Kaladan- abs

1658 TIAMAT Shadow Dog

Klasa championów / Champion class

1659 BONITA Sherwin´S- ex, CAC, res.CACIB

Klasa weteranów / Veteran class

1660 OSTARA Tarock´S- abs