Sędzia/Judge: Renata Petkieviciene (LT)

http://seterkowo.org/index.php?option=com_g2bridge&view=gallery&Itemid=6&g2_itemId=191865 fotorelacja

Pointery/Pointers
PSY/DOGS
Klasa championy
Edgehill’s TOUCH OF GOLD
SUKI/BITCHES
Klasa pośrednia
EDELINE Saule Mano-
Klasa otwarta
Weimpoint KEEPMOVIN

 

Setery Angielskie/English Setters

PSY/DOGS
Klasa otwarta
Ceilono Autumn’s Jazz – ex1, CAC, CACIB, BOB
SUKI/BITCHES
Klasa mlodziezy
Meldor-Sett LUCIOUS LEA – ex.1, Junior Winner, Best Junior
Klasa championów
QUEEN OF HEARTS of Slow Fox

 

Setery Irlandzkie/Irish Setters
PSY/DOGS
Klasa młodzieży – Junior Class 4

1062 – Lofty FRANTIC – ex.4
1063 – LOBELLO Ankalima (FCI) – ex.2
1064 – Meldor-Sett MIGHTY GAEL – ex.3
1065 – PRESIDENT LINCOLN z Arislandu – ex.1, Junior Winner, Best Junior
Klasa pośrednia – Intermediate Class 2
1066 – Lofty ESSENTIAL KILLING – ex.2
1067 – Meldor-Sett KNIGHT ERRANT – ex.1, CAC
Klasa otwarta – Open Class 2
1068 – Lofty EMOTION BOY – ex.1, CAC, Res.CACIB
1069 –  PRINCE WILIAM ALL IRISH GOLD – ex. 2
Klasa użytkowa – Working Class 1
1070 – Lofty CINAMON – ex.1, CAC
Klasa championów – Champion Class 2
1071 – BAYAMO Wiatr w Polu – ex.1, CAC, CACIB, Winner
1072 – LOVEGAME IS OVER Dostojne Szałaputy -ex. 2
Klasa weteranów – Veteran Class 1
1073 – KARMINO DYNAMITE – ex.

SUKI/BITCHES
Klasa baby – Baby Class 1
1074 – Ocean Breeze from Crawford Land
Klasa młodzieży – Junior Class 3
1075 – BEAUTIFUL WOMAN Z ARISLANDU Karmani – ex. 2
1076 – LILU Ankalima – ex. 3
1077 – Meldor-Sett MEADOWS OF HAEVEN – ex.1, CAC
Klasa otwarta – Open Class 2
1078 – GARDENSRTT GLENN CLOSE z Arislandu – ex.2
1079 – JENDALLY LADY IN RED- ex.1, CAC, CACIB, BOB

 

Setery Irlandzkie Czerwono-Białe/Irish Red and White Setters
SUKI/BITCHES
Klasa młodzieży
NEVERENDING STORY Shadow Dog – ex.1, Junior Winner

 

Setery Szkockie/Gordon Setters
PSY/DOGS
Klasa młodzieży
LAMBORGHINI Black Ivy – ex.1, Junior Winner, Best Junior
Klasa otwarta
ANGEL z Natolińskich Wzgórz -nb
Laurelhach MOST WANTED – ex.1, Res.CACIB
WILLY BOY Shadow Dog – ex.2
Klasa championów
Goango BLACK BRANDY – ex.1, CAC, CACIB, BOB

SUKI/BITCHES
Klasa młodzieży
LULLABY Black Ivy – ex.1, Junior Winner
Klasa pośrednia
CARMEN Black Ivy – ex.1, CAC, Res.CACIB
Klasa otwarta
SEPRIS Storm Corner – ex
Klasa championów
Lourdace NEMESIS – ex.1, CAC, CACIB