Sędzia/Judge: D.Witkowska
 
BOG
III – NIGHT IN BLUE z Arislandu s.i.
 

 
Pointer/English Pointer
SUKI/BITCHES
Klasa młodzieży/Junior Class
1383 – DHANYA z Karczewskiej Zagrody- ex1, Junior Winner, Best Junior, BOB
Klasa pośrednia/Intermediate Class
1384 – BELKA z Parowy Płockiej-ex2, Res CACIB
1385 – Chesterhope FRANKA- ex1, CAC, CACIB
 
Seter Angielski/English Setter
PSY/DOGS
Klasa pośrednia/Intermediate class
1386 – TRISTAN Simarilion- ex1,CAC, Res CACIB
Klasa championów/Champion class
1387 – GOFFY UNA INNIS-ex1, CAC, CACIB
 
SUKI/BITCHES
Klasa pośrednia/Intermediate class
1388 – TILLIA Simarilion (FCI)-ex1, CAC Res CACIB
Klasa otwarta/Open class
1389 – JOSEPHINE BAKER Marisett-ex1, CAC
1390 – SASANKA Magenta In Blue- ex2
Klasa championów/Champion class
1391 – Fairray JETSET-ex1, CAC, CACIB, BOB
1392 – Grace Lucy Una Innis- ex2
1393 – KSIĄŻĘCA CYRKONIA Z Orszaku Chrobrego-ex3
 
Seter irlandzki/Irish Red Setter
PSY/DOGS
Klasa młodzieży/Junior class
1394 – ESSENTIAL KILLING Lofty- ex3
1395 – FRANTIC Lofty – ex4
1396 – Garden Star's Irish WRIGLEY-ex1, Junior Winner, Best Junior
1397 – LOBELLO Ankalima (FCI) -ex2
1398 – Neiven DANDY DAZE- ex5
Klasa pośrednia/Intermediate class
1399 – EBONY-SETT FLASHING FORDANCER- ex1, CAC
Klasa otwarta/Open class
1400 – BAZYL Rysi Wykrot – ex2
1401 – DELGADO Rysi Wykrotn- nb
1402 – SHADOW NIGHT z Mahagonii- ex1, CAC, Res CACIB
Klasa championów/Champion class
1403 – HEY JUDE z Arislandu- ex2
1404 – Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL- ex1, CAC, CACIB
Klasa weteranów/Veteran class
1405 – NUGAT Bądź Mistrzem- ex, Best Veteran
 
SUKI/BITCHES
Klasa młodzieży/Junior class
1406 – BEAUTIFUL WOMAN Z ARISLANDU Karmani- ex2
1407 – EVENFLOW IMAGINE Diamonds & Rust- ex1, Junior Winner
1408 – LILU Ankalima- ex3
Klasa pośrednia/Intermediate class
1409 – KASIA of McBirdy- ex2
1410 – NIGHT IN BLUE Z ARISLANDU- ex1, CAC, CACIB, BOB
Klasa otwarta/Open class
1411 – Henaleas FLIRTING AGAIN AT EVENFLOW – nb
1412 – Twierdza Życia Ankalima- ex1, CAC
Klasa championów/Champion class
1413 – ENGLISH QUEEN OF BEAUTY z Arisalndu- ex1, CAC, Res CACIB
1414 – GAJA UNO Z Orańskiego Wzgórza-nb
 
Seter irlandzki czerwono-biały/Irish Red and White Setter
PSY/DOGS
Klasa szczeniąt/Puppy class
1415 – ARDGHAL Shadow Dog- wo, Best Puppy
 
Seter szkocki/Gordon Setter
PSY/DOGS
Klasa młodzieży/Junior class
1416 – LARSON Black Ivy – ex1, Junior Winner, Best Junior
Klasa pośrednia/Intermediate class
1417 – CAMPOBELLO z Ojcowskiej Doliny – ex2
1418 – SNAP Storm Corner FCI- ex1, CAC, Res CACIB
Klasa otwarta/Open class
1419 – ANGEL Natolińskie Wzgórza – ex1, CAC, CACIB, BOB
1420 – WILLI BOY Shadow Dog- ex2
SUKI/BITCHES
Klasa młodzieży/Junior class
1421 – LULLABY Black Ivy – ex1, Junior Winner
Klasa pośrednia/Intermediate class
1422 – SHEILA Storm Corner- ex1, CAC, CACIB
Working class/Klasa użytkowa
1423 – SQUEL Storm Corner- ex1, CAC, Res CACIB