Judge/Sędzia: V.Piskay (SK), A.Brabletz (BOG)

 

BOG:

I – AMERICAN DOLLAR z Arislandu – si

II – UMBERTO Fala Love'a -ww

III – DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny -sg

IV – BARTEK z Polany Klapouchego

 

BIS Weteran – AMERICAN DOLAR z Arislandu

BOG Junior – EVENFLOW IMAGINE Dimonds&Rust

 

ZDJĘCIA/PHOTOS

Pointery/English Pointers

PSY/DOGS

Klasa otwarta/Open Class

1543 – ARCHIBALD Speedlines – dosk 1, CWC, CACIB

SUKI/BITCHES

Klasa pośrednia/Intermediate Class

1544 – ADELINE Saule Mano – dosk 1, CWC, CACIB, BOB

 

Setery Angielskie/English Setters

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży/Junior Class

1545 – PASJA z Orszaku Chrobrego – dosk 1,  Zw.Ml, NJ

Klasa pośrednia/Intermediate Class

1546 – SASANKA Magenta In Blue – dosk  1,  CWC, CACIB, BOB

Klasa otwarta/Open Class

1547 – SUSAN Magenta In Blue – nb

Klasa championów/Champion Class

1548 – Fairray JETSET -dosk 1, CWC, resCACIB

 

Setery Irlandzkie/Irish Setters

PSY/DOGS

Klasa młodzieży/Junior Class

1549 – EMOTION BOY Lofty – dosk 1, ZwMl

1550 – FRANTIC Lofty – bdb 2

1551 – LOBELLO Ankalima (FCI) – bdb 3

Klasa otwarta/Open Class

1552 – Prince Adam All Irish Gold – dosk 2

1553 – Wilhelm Tell z Arislandu – dosk 1, CWC

Klasa użytkowa/Working Class

1554 – CINAMON LOFTY dosk 1, CWC

Klasa championów/Champion Class

1555 – BAYAMO Wiatr w Polu – dosk 3

1556 – Lofty DESPERADO – dosk 1, CWC , CACIB

1557 – PROMYK SŁOŃCA Dostojne Szałaputy – dosk 4

1558 – Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL – dosk 2, resCACIB

Klasa weteranów/Veteran Class

1559 – AMERICAN DOLLAR z Arislandu – dosk 1, Najlepszy Weteran, BOB

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży/Junior Class

1560 – EVENFLOW IMAGINE Diamonds & Rust -dosk 1, ZwMl, Najlepszy Junior

1561 – Felicity Lofty – ? 4

1562 – ROSA Rude Ziółko – dosk 3

1563 – UNITED IN HOPE of Glory Red – dosk 2

Klasa pośrednia/Intermediate Class

1564 – Ebony-Sett FLASHING FENOMENAL – dosk 4

1565 – Fokker's (FCI) FADO – bdb

1566 – KASIA of McBirdy – dosk 3

1567 – Lofty LADY GODIVA – dosk 2

1568 – NIGHT IN BLUE Z Arislandu – dosk 1, CWC, resCACIB

Klasa otwarta/Open Class

1569 – GARDENSETT  GINA LOLOBRIGIDA z Arislandu – dosk 1, CWC, CACIB

1570 – GARDENSETT GLENN CLOSE z Arislandu – dosk 3

1571 – Henaleas FLIRTING AGAIN AT EVENFLOW – dosk 2

1572 – SPICE OF LIFE Affordance (FCI) – ? 4

Klasa championów/Champion Class

1573 – USS Virginia z Arislandu – dosk 1, CWC

Klasa weteranów/Veteran Class

1574 – FANTAZJA z Mahagonii – nb

 

Setery Irlandzkie Czerwono-Białe/Irish Red and  White Setters

PSY/DOGS

Klasa otwarta/Open Class

1575 – Dalariach ROLLING STONE – dosk 1, CWC, CACIB, BOB

SUKI/BITCHES

Klasa młodzieży/Junior Class

1576 – NEVERENDING STORY Shadow Dog – dosk 2

1577 – PASSION OF LOVE Shadow Dog – dosk 1

1578 – PRETTY GIRL Shadow Dog – nb

Klasa otwarta/Open Class

1579 – DREAMS COME TRUE Shadow Dog – dosk 1, CWC, CACIB

 

Setery Szkockie/Gordon Setters

PSY/DOGS

Klasa młodzieży/Junior Class

1580 – DON CORLEONE z Ojcowskiej Doliny – dosk 2

1581 – DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk 1, ZwMl,  Najlepszy Junior, BOB

1582 – LAMBORGHINI Black Ivy – dosk 3

1583 – Taransay ALEXANDER – bdb 4

Klasa pośrednia/Intermediate Class

1584 – SPIRO Storm Corner – dosk 1, CWC, CACIB

SUKI/BITCHES

Klasa szczeniąt/Puppy Class

1585 – LADY IN RED Under-Sett – wo 1, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży/Junior Class

1586 – DIANA AFRICA z Ojcowskiej Doliny – dosk 2

1587 – LULLABY Black Ivy – dosk 1, Zw Ml

Klasa pośrednia/Intermediate/Class

1588 – CHIQUITA Black Ivy – dosk 1, CWC, CACIB

Klasa otwarta/Open Class

1589 – KODA Gordonkowy Zakątek – bdb 1