Sędzia/Judge: Susan Shirgley (Australia)
 
fot.M.Pilawa
BOG
II – Fairray JETSET s.a.
III – NIGHT IN BLUE z Arislndu s.i.
 
Zwycięzca Memoriału im. Żwierełły – Fairray JETSET
 

 
Pointer – English Pointer
PSY/DOGS
Klasa Młodzieży – Junior Class
1081 – Wind Tamer CHIANTI – bdb 1
Klasa Pośrednia – Intermediate Class
1082 – ARES z Halikarnasu – ex.1, CAC, CACIB, BOB
SUKI/BITCHES
Klasa Championów – Champion Class
1083 – Scolopax Amico BORA – ex.1, CAC, CACIB, BOB
 
Seter Angielski – English Setter
PSY/DOGS
Klasa Młodzieży/Junior Class
1084 – TRISTAN Simarilion – ex.1, Zw.Mł., NJ
SUKI/BICHES
Klasa Pośrednia/Intermediate Class
1086 – LAURA LIWIA Elater Polonica – nb
1087 – SASANKA Magenta In Blue – ex.1, CAC
Klasa Otwarta/Open Class
1088 – ?
Klasa Championów/Champion Class
1085 – Fairray JETSET – ex. 1, CWC, CACIB, BOB, BOG II, Zw Memoriału
1089 – Silvanus OCHRA OXANA– ex. 2
 
Seter Irlandzki/Irish Setter
PSY/DOGS
Klasa Otwarta/Open Class
1090 – Double Dream Lovesett D'ANGELO FOR KARMINO – ex.1, CAC, res.CACIB
Klasa Championów/Champion Class
1091 – ARGO Rysi Wykrot – ex.1, CWC, CACIB
1092 – Quinniver's OLD TIME ROCK'N'ROLL -ex. 2
Klasa Weteranów/Veteran Class
1093 – AMERICAN DOLLAR z Arislandu – ex. 2
1094 – Karmino Made FANFAN LA TULIPE – ex.1, Najlepszy Weteran
SUKI/BICHES
Klasa Pośrednia/Intermediate Class
1095 – GARDENSETT GLEN CLOSE z Arislandu – ex. 2
1096 – NIGHT IN BLUE z Arislandu – ex. 1, CWC, CACIB, BOB, BOG III
Klasa Otwarta/Open Class
1097 – ?
1098 – CASSIE Amber Wind – nb
1099 – Karmino Made MYSTERIOUS WAYS – ex. 1, CWC
1100 – Gardensett SCARLETT O'HARA – ex. 2
Klasa Championów/Champion Class
1101 – Karmino Made LOVE NOT WAR – ex. 1, CWC, resCACIB
1102 – SWEET SAGA All Irish Gold – ex.3
1103 – USS VIRGINIA z Arislandu – ex.2
 
Seter Szkocki Gordon – Gordon Setter
PSY/DOGS
Klasa Młodzieży/Junior Class
1104 – ATREI PRINC Pearl Morawia –
1105 – DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – ex.2
1106 – SNAP Storm Corner – ex.1, Zw.Mł., NJ
Klasa Pośrednia/Intermediate Class
1107 – Laurelhach MOST WANTED – ex.1, CAC, CACIB
SUKI/BITCHES
Klasa Młodzieży/Junior Class
1108 – DEBORAH PRINCESS SOPHIE z Ojcowskiej Doliny – bdb 2
1109 – SHEILA Storm Corner – ex.1, Zw.Mł.
Klasa Pośrednia/Intermediate Class
1110 – ROSALIE Von der Wilden Horde – ex.1, CAC, CACIB, BOB
Klasa Otwarta/Open Class
1111 – CLEMENTINE Black Ivy – nb
1112 – LEELOO Kaladan
Klasa Championów/Champion Class
1113 – AFRICA z Ojcowskiej Doliny – ex.1, CAC, res.CACIB